Dziecko bez głowy znalezione na plaży. Ujawniono przyczynę śmierci dziewczynki

i

Autor: shutterstock(2)

Makabryczne odkrycie

Dziecko bez głowy znalezione na plaży. Nowe fakty! "Rodzice też nie żyją"

2023-07-20 8:00

Nowe, przerażające ustalenia w sprawie makabrycznego znaleziska na hiszpańskiej plaży! 11 lipca morze wyrzuciło na brzeg w regionie Costa Dorada ciało małego dziecka bez głowy i niektórych kończyn. Teraz policja podaje wstrząsające wstępne ustalenia śledztwa. Kim było zmarłe dziecko?

Nowe fakty w sprawie zwłok dziecka bez głowy znalezionych na plaży. Matka i ojciec dziewczynki także utonęli

Tego strasznego odkrycia dokonała osoba sprzątająca hiszpańską plażę Costa Dorada o poranku we wtorek, 11 lipca. Plaża ta znajduje się w kurorcie Roda de Bera w prowincji Tarragona nad Morzem Balearskim, w rejonie Majorki i Ibizy. Sprzątający plażę zawiadomił swoich przełożonych, a oni wezwali policję. Znalezione na plaży ciało dziecka nie miało głowy i paru kończyn. Wczasowicze już wcześniej widzieli zwłoki na plaży. Myśleli jednak, że to... porzucona lalka. Odkrycie było bardzo tajemnicze. W okolicy nie zgłoszono ostatnio żadnego zaginięcia dziecka. Hiszpańska policja i prokuratura badały sprawę. Teraz ujawniono wstępne ustalenia śledztwa. Są one wstrząsające.

Dziewczynka zginęła w kwietniu, morze wyrzuciło ciało w lipcu. Miała tylko 8 miesięcy

Jak pisze "Mirror", wszystko wskazuje na to, że dziecko należało do grupy migrantów z Afryki, którzy płynęli na drewnianej łódce z Algierii. Łódka w kwietniu wywróciła się w rejonie Balearów i wszyscy utonęli. Zginęło 15 osób. Ciało dziewczynki było w stanie zaawansowanego rozkładu, stąd stan zwłok. Badania DNA potwierdziły, że rodzice dziecka byli pasażerami feralnej łodzi i oni również zginęli. Porównano materiał genetyczny pobrany z ciała dziecka z DNA matki, której zwłoki wyłowiono z morza wcześniej. Okazało się również, że dziecko było znacznie młodsze, niż początkowo podawano. Jego wiek szacowano na 2-3 lata, ale teraz wiadomo, że w chwili śmierci miało tylko około 8 miesięcy.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Polacy BOJĄ się imigrantów? Bardziej boję się trzeciej kadencji PiS-u ! OSTRE sceny na BAZARZE - Komentery
Listen on Spreaker.