mężczyźni orgie geje orgia homoseksualistów zdj. ilustracyjne

i

Autor: torbakhopper/wikimedia commons

EUROPOSEŁ homofob przyłapany na seksualnej ORGII z facetami. Policja przerwała imprezę

2020-12-01 17:49

Szykuje się wielki skandal! Policja w Brukseli przerwała nielegalne spotkanie towarzyskie, połączone z uprawianiem seksu, które mimo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa zostało zorganizowane w centrum miasta. Wśród uczestników seks imprezy był europoseł, dyplomaci oraz...narkotyki. Zobacz, o kogo chodzi.

W ostatni weekend, a dokładniej z piątku na sobotę, belgijska policja wkroczyła do baru przy rue des Pierres w centrum Brukseli. Na miejscu odkryła wielką imprezę, seksualną orgię oraz substancje odurzające w postaci tabletek ekstazy. W zabawie udział brało 25 osób, głównie panowie. Zagraniczne media wskazują, że była to orgia homoseksualistów. Wśród nich byli dyplomaci oraz europoseł.

ZOBACZ TEŻ: Kupiłeś te PRZYPRAWY? Nie używaj ich! Zawierają TRUJĄCY tlenek etylenu

Na uczestników policja nałożyła wysoką grzywnę za łamanie zasad sanitarnych podczas pandemii koronawirusa. Wspomniany poseł do Parlamentu Europejskiego, który został przyłapany na gorącym uczynku, próbował uciec po dachowej rynnie. Policja była jednak szybsza i zatrzymała uciekiniera. Wtedy też mężczyzna miał oznajmić funkcjonariuszom, że ma immunitet europarlamentarzysty. Kim był zatrzymany eurodeputowany? To węgierski polityk József Szájer, który w niedzielę zrezygnował z mandatu - "nagle" i po "długiej refleksji". Dzisiaj poseł przyznał się, że brał udział w piątkowej orgii. Zastrzegł jednak, że nie ma nic wspólnego z braniem narkotyków. 

Europoseł Szájer jest bliskim sojusznikiem premiera Viktora Orbána. W latach 1994-2002 był liderem partii w parlamencie węgierskim. Następnie przeniósł się do Parlamentu Europejskiego. Szokuje fakt, że polityk jest uznawany za homofoba. Był m.in. odpowiedzialny za napisanie nowej konstytucji Węgier wiosną 2011 roku, w której znalazł się m.in. zapis o "ochronie przez państwo małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety". Dziwi więc informacja, że europoseł został przyłapany na seks imprezie z innymi mężczyznami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kary za brak maseczek: będą kontrole policji w centrach handlowych

Express Biedrzyckiej - Bartłomiej Sienkiewicz: Policja jest ślepym mieczem, nie jest samodzielna
Nasi Partnerzy polecają