Gisele Bundchen ma dwóch kochanków naraz?! Seksowny trener kontra miliarder

i

Autor: East News & Social Media Gisele Bundchen ma dwóch kochanków naraz?! Seksowny trener kontra miliarder

Nie do wiary!

Gisele Bundchen ma dwóch kochanków naraz?! Seksowny trener kontra miliarder

2023-03-21 14:30

Miłosne życie dawnej najdroższej modelki świata robi się coraz bardziej tajemnicze! Plotki o romansie z trenerem sztuk walki przeplatają się z pogłoskami o sekretnych randkach z miliarderem Jeffreyem Sofferem. Czyżby Gisele Bundchen po rozstaniu z mężem Tomem Bradym tak się rozszalała? A może nie jest w stanie zdecydować się, kogo wybrać?

Gisele Bundchen jednocześnie spotyka się z trenerem ju jitsu i z miliarderem? Modelka nie może się zdecydować, którego wybrać!

Parę miesięcy temu supermodelka Gisele Bundchen i baseballista Tom Brady ogłosili rozstanie. Gwiazdy szybko się rozwiodły, a Gisele zaczęto łączyć z... jej trenerem sztuk walki. Ekspert ju-jitsu Joaquim Valente i Bundchen poznali się jeszcze w 2021 roku podczas sesji zdjęciowej. Potem widziano ich coraz częściej razem w prywatnych okolicznościach, a jak własnie poinformował "Hollywood Life", obecnie para bawi w gorącej Kostaryce. Jednak przecież dopiero co "Daily Mail" pisał, że Gisele Bundchen znalazła sobie kochanka miliardera! Według tych z kolei doniesień najdroższa modelka świata poderwała Jeffreya Soffera, byłego męża samej Elle Macpherson. Australijska piękność i Soffer rozstali się w 2017 roku. Miliarder to nie tylko eks mąż koleżanki Bundchen, ale i kolega jej byłego męża. Może gwiazda nie jest w stanie zdecydować się, kogo wybrać?

Gisele Bündchen. Zarobki, rodzina, rozwód

Gisele Bündchen przez 15 lat była najlepiej opłacaną modelką na świecie. Zarabiała około 30 milionów dolarów rocznie, została zdetronizowana dopiero w 2017 roku przez Kendall Jenner. Na modellingową emeryturę odeszła w wieku 34 lat. Ślub z Tomem Bradym Gisele wzięła w 2009 roku. W tym samym roku w grudniu modelka urodziła swoje pierwsze dziecko, 13-letniego dziś Benjamina, a w 2012 roku 10-letnią dziś Vivian Lake. Jesienią 2022 roku zaczęto plotkować o kryzysie w ich związku, potem para potwierdziła, że się rozwodzi.

Sonda
Kogo powinna wybrać Gisele?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Nasi Partnerzy polecają