Gladiator znalazł MIŁOŚĆ! Piękna blondynka jest młodsza o 26 LAT

2020-11-13 14:00 zw

Russell Crowe (56 l.) znowu zakochany! Sławny filmowy "Gladiator" poderwał seksowną aktorkę młodszą o 26 lat. Britney Theriot (30 l.) nie szczędzi mu czułości i kusych strojów. Przy niej gwiazdor czuje się młody i pełen wigoru! Zobacz tę piękność.

Filmowy "Gladiator" nareszcie znów znalazł miłość! Odkąd w 2012 roku rozstał się z żoną, nie łączono go z żadną kobietą. A złośliwi zauważali, że Russell Crowe (56 l.) mocno się zapuścił przez złamane serce. Przytył, omijał szerokim łukiem fryzjera... Trudno było w nim poznać niegdysiejszego amanta! Lecz w życiu aktora pojawił się ktoś, kto sprawił, że na jego twarzy znów widać uśmiech.

"Gladiator" poderwał seksowną aktorkę młodszą o 26 lat. Britney Theriot (30 l.) znana jest z roli w "Broken City" ("Władza") z 2013 roku. W filmie tym zresztą zagrał również Crowe, tak się poznali. Jednak para łączona jest ze sobą zaledwie od miesiąca. Widocznie dopiero po latach zrodziła się między nimi chemia. Teraz przyłapano ich razem na korcie tenisowym w Australii. Britney nie szczędziła nowego wybrankowi czułości i kusych strojów.

W Radomiu kręcą sceny do filmu "Orlęta"
Najnowsze