Christina Applegate zmaga się z nieuleczalną chorobą

i

Autor: Instagram/AKPA Christina Applegate zmaga się z nieuleczalną chorobą

ostatnia gala

Gwiazda "Świata według Bundych" kończy z aktorstwem. Jest nieuleczalnie chora!

2023-02-27 12:23

Christina Applegate to popularna aktorka, znana przede wszystkim z roli Kelly Bundy z serialu "Świat według Bundych". Jakiś czas temu ujawniła ona, że zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Teraz, poruszając się o lasce, pojawiła się na gali SAG Awards, gdzie zapowiedziała ona swoje prawdopodobne rozstanie z aktorstwem!

Christina Applegate to amerykańska aktorka, która zyskała ogromną popularność wcielają się w postać Kelly Bundy w serialu "Świat według Bundych" (w latach 1987–1997). Oprócz tego wystąpiła w kilku znanych produkcjach, m. in. "Goście w Ameryce" z Jeanem Reno, "Ostrożnie z dziewczynami" czy "Szkoła stewardes". Gwiazda w 2021 roku podzieliła się z fanami trudną dla siebie informacją.Cześć, przyjaciele. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To była dziwna podróż. Otrzymałam jednak wsparcie od znajomych, którzy także zmagają się z tą chorobą. To wyboista droga, ale jedziemy dalej. Chyba że jakieś d*pki ją zablokują - wyznała wówczas.

W niedzielę Applegate przybyła na galę SAG Awards ze swoją 12-letnią córką Sadie Grace. Aktorka została nominowana za kreację w serialu komediowym "Dead to Me" (choć ostatecznie nie została wyróżniona). Applegate pozowała na czerwonym dywanie w eleganckiej czarnej sukni o lasce, bez której się nie rusza, odkąd zdiagnozowano u niej chorobę (zamieściła na niej nawet naklejki z hasłem "pier*** się stwardnienie rozsiane"). Jak przyznała dziennikarzom, choroba uniemożliwia jej już praktycznie grę aktorską, dlatego Applegate rezygnuje z występów i uczestnictwa w galach. - To prawdopodobnie mój ostatni pokaz nagród, więc to rodzaj wielkiej sprawy. W tej chwili nie mogłabym sobie wyobrazić wstawania o 5 rano i spędzania 12-14 godzin na planie - powiedziała w rozmowie z Los Angeles Times.

Aktorka ma się teraz skupić na byciu lektorką, ponieważ, jak podkreśliła, "musi pracować, by zarobić trochę gotówki dla swojej córki Sadie".

Sonda
Oscary 2023. Czy będziesz oglądać ceremonię wręczenie nagród?
Edyta Górniak tłumaczy niezrozumiała dla widzów decyzję jurorów eurowizyjnych preselekcji

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają