Tak wygląda teraz gwiazda Tatu! Trudno ją rozpoznac

i

Autor: AKPA/Instagram Tak wygląda teraz gwiazda Tatu! Trudno ją rozpoznac

Gwiazda Tatu znów wyszła za mąż! Ma męża milionera. Zobacz, jak się zmieniła

2022-06-21 8:10

O słynnym zespole Tatu znowu jest głośno! A wszystko dlatego, że jedna z jego gwiazd znowu wychodzi za mąż. Lena Katina (38 l.) 16 czerwca powiedziała sakramentalne "tak" rosyjskiemu milionerowi Dmitrijowi Spiridonowi. Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda Tatu! Po latach trudno byłoby rozpoznać, gdyby nie jeden szczegół, ale i tak bardziej przypomina samą siebie niż jej eks koleżanka z zespołu Tatu...

Ponad 20 lat temu to był światowy hit! "Nas nie dogoniat" święcił triumfy na listach przebojów, a śpiewające go dwie nastolatki z zespołu Tatu szokowały wizerunkiem. Lena Katina, wówczas 16-letnia i 17-letnia wtedy Julia Wołkowa całowały się w teledyskach i na scenie i chodziły w szkolnych mundurkach. Potem okazało się, że oczywiście tylko udawały lesbijki, a dowodem na to były burzliwe romanse każdej z nich. Julia jako 19-latka urodziła dziecko żonatemu ochroniarzowi zespołu, potem ze sobą zerwali, a w 2007 roku potajemnie wzięła ślub z biznesmenem Pawłem Jasinowem i przeszła dla niego na islam, ale wróciła do prawosławia 5 lat temu.

Lena Katina wyszła za mąż. Gwiazda Tatu poderwała milionera

Lena w 2013 roku wyszła za słoweńskiego muzyka rockowego Sashę Kuzmanovicia, urodziła mu 7-letniego dziś syna, rozwiodła się 3 lata temu. Teraz znowu wyszła za mąż! 38-letnia dziś Lena Katina 16 czerwca powiedziała sakramentalne "tak" rosyjskiemu multimilionerowi Dmitrijowi Spiridonowi (40 l.).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ujawniono plany księżnej Kate i Williama! Chcą wyrzucić tę osobę z rodziny królewskiej

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kangury w Europie! Szokujące odkrycie we Włoszech

Sonda
Znasz piosenki zespołu Tatu?

Piosenkarki z Tatu dziś. Operacje plastyczne i burzliwe związki

Wcześniej chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, zapewniając, że to "muzealny zabytek" wart "wiele zer". Po latach trudno byłoby ją rozpoznać, gdyby nie jeden szczegół, czyli długie rude włosy, znak firmowy Leny Katiny jeszcze za czasów Tatu. Ale Lena i tak o wiele bardziej przypomina samą siebie niż jej eks koleżanka z zespołu Tatu. Julia Wołkowa (37 l.) tak rozmiłowała się w operacjach plastycznych, że całkowicie zmieniła swoją twarz. Nic nie wiadomo też o tym, by aktualnie była z kimś związana.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Samantha Fox wzięła ślub z kobietą! Gwiazda była symbolem seksu lat 80.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto najseksowniejsza kobieta świata! Kim jest Paige Spiranac?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Piosenki, które w 2021 roku kończą 10 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE