Gwiazdor Bonda nie żyje. Frank McRae zmarł z powodu nagłej choroby [ZDJĘCIA]

Nie żyje gwiazdor Bonda
Autor: materiały promocyjne Nie żyje gwiazdor Bonda

Smutne wieści zza oceanu. Zmarł Frank McRae, amerykański aktor, który oczarował widzów rolą przyjaciela Jamesa Bonda - Sharkeya - w filmie "Licencja na zabijanie". Powodem śmierci 80-latka miał być zawał serca. Zobacz, w jakich jeszcze filmach zagrał gwiazdor Bonda.

Frank McRae nie żyje. 80-letni aktor zmarł na zawał serca 29 kwietnia. Znaleziono go w jego domu w Santa Monica. Informację o śmierci gwiazdora potwierdziła jego synowa, Suzanne McRae. Warto zaznaczyć, że aktorstwo nie było jego jedynym zawodem. McRae był także zawodowym futbolistą. W 1967 roku grał jako obrońca w drużynie NFL Chicago Bears. Po karierze sportowej postanowił zostać aktorem i zagrał w aż 40 produkcjach. Zobacz, z jakich filmów widzowie pamiętają Franka McRae.

ZOBACZ: Polak zabity na Mauritiusie! Śrubokręt wbity w brzuch, poszło o seks?

Gwiazdor Bonda i nie tylko

Frank McRae występował między innymi u boku Arnolda Schwarzeneggera, Sylvestra Stallone'a i Timothy'ego Daltona. Do jego najbardziej znanych ról należy ta w filmie o Jamesie Bondzie - w "Licencji na zabijanie" zagrał u boku Daltona, wcielając się w postać Sharkeya - przyjaciela agenta 007. Inne znane produkcje z jego udziałem to: "Osadzony", "Bohater ostatniej akcji", "Bez baterii nie działa", "F.I.S.T.". Frank McRae grał również w serialach takich jak "Wonder Woman", "Magnum", "Strefa Mroku", "Columbo" czy "Ostry dyżur".

SPRAWDŹ: Nowa miłość Billa Gatesa? Nie zgadniesz ile ta blondynka ma lat!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze