Gwiazdor rocka spadł ze sceny na oczach fanów! Jest nagranie wypadku

2021-10-16 21:34
Vince Neil
Autor: Face to Face/REPORTER

Vince Neil znany z występów w amerykańskiej formacji Motley Crue zaliczył groźny wypadek w trakcie solowego występu. 60-latek występował na festiwalu Monsters On The Mountain w Tennessee (USA). W pewnym momencie muzyk podszedł zbyt blisko krawędzi sceny, stracił równowagę i spadł. Jak się później okazało, obrażenia są na tyle poważne, że wokalistę czeka dłuższa przerwa od występów. Co więcej, całe zajście zostało nagrane przez jednego fanów i zdążyło obiec internet.

Vince Neil miał groźny wypadek na oczach fanów

W latach 80. XX wieku Vince Neil wieloletni wokalista Motley Crue, był w USA na szczytach list przebojów. Jego zespół sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie, oraz ma własną gwiazdę na słynnym deptaku w Hollywood. Niestety, ostatnie miesiące nie są zbyt dobre dla gwiazdora rocka. W czerwcu musiał przerwać koncert ze względu na słabą dyspozycję wokalną, a 15 października zaliczył groźny wypadek w trakcie koncertu. 

ZOBACZ Gwiazda rocka i zdobywczyni Oscara straciła syna. Straszna śmierć

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Cugowski w rockowym stylu zdeklasował rywali

Podczas występu, Vince Neil podszedł zbyt blisko sceny. Z zawieszoną gitarą u boku stracił równowagę i spadł, a wszystko uchwyciła kamera jednego z fanów nagrywającego koncert. Koncert został przerwany, po chwili do publiczności wyszedł basista Dana Strum i poinformował, że Vince Neil złamał żebra i nie może oddychać. Wokaliście udzielono pomocy medycznej i przewieziono go do szpitala. Poniżej przedstawiamy nagranie z zajścia:

Bogata kariera Vince Neila

Vince Neil dzięki karierze w Motley Crue długo brylował wśród gwiazd Hollywood. Głośno było choćby o jego związku z słynną aktorką i modelką Pamelą Anderson. Okazyjnie występował także w filmach, choćby w Akademii Policyjnej 6: Operacja Chaos. 

Sonda
Lubisz muzykę Motley Crue?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE