Harry Potter WRACA! Będzie kolejna część kultowego filmu

2021-03-05 11:30 zw
Harry Potter
Autor: Materiały prasowe Harry Potter

Fani Harry'ego Pottera są coraz bardziej podekscytowani! Producenci serii hitowych ekranizacji powieści brytyjskiej pisarki J.K. Rowling uchylili rąbka magicznej tajemnicy. Bardzo poważnie rozważają nakręcenie jeszcze jednego filmu o przygodach czarodzieja i jego przyjaciół! Czy dziś już dorośli Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson, czyli odwtwórcy głównych ról zgodzą się jeszcze raz zaczarować widzów? Dotychczas powstało siedem książek i osiem filmów z serii o Harrym Potterze.

Będzie jeszcze jeden film z hitowej serii o Harrym Potterze! Według "The Hollywood Reporter" producenci WarnerMedia uchylili rąbka tajemnicy podczas ostatniego spotkania w gronie filmowych potentatów. Obiecująca wypowiedź szefa WarnerMedia padła podczas wirtualnej konferencji Morgan Stanley Technology, Media and Telecommunications. "Wielka frajda i wielki potencjał" - tak Jack Kilar miał wypowiedzieć się o tym, co sądzi o ewentualnym stworzeniu dziewiątego filmu o słynnym czarodzieju i jego grupie przyjaciół. Ale czy dziś już dorośli Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson, czyli odtwórcy głównych ról zgodzą się jeszcze raz zaczarować widzów? Daniel Radcliffe, główna gwiazda produkcji mówił w jednym z wywiadów, że wstydzi się swojej gry w kultowych filmach o Harrym, może więc podziękować za udział w produkcji.

NIE PRZEGAP: Wyrzucili ją z filmu bo UTYŁA?! Koszmar Amber Heard

Dotychczas powstało siedem książek i osiem filmów z serii o Harrym Potterze. Książki zostały napisane przez brytyjską pisarkę J.K. Rowling od 1997 do 2007 roku. Opowiadają o małych czarodziejach, którzy uczą się magii w specjalnej szkole. Tytułowy Harry Potter ma dwójkę przyjaciół - Rona Weasleya i Hermionę Granger. Wspólnie toczą nieustające boje z czarnoksiężnikiem Lordem Voldemortem. Ekranizacje książek Rowling powstały w latach 2001–2011. Jest ich osiem, ponieważ siódma, ostatnia książka z serii doczekała się dwóch filmów. 

NIE PRZEGAP: Biskupi POTĘPILI szczepionki na koronawirusa! Chodzi o ABORCJĘ, jest jeden wyjątek

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze