Heidi Klum potrafi powstrzymać się od pocenia! To mój wielki talent

i

Autor: AP Heidi Klum ma wiele talentów

Heidi Klum szczerze wyznaje: "Umiem się nie pocić! To mój wielki talent"

2022-07-04 13:34

Niemiecka supermodelka Heidi Klum (49 l.) słynie z ogromnej otwartości. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami wycinkami ze swojego pięknego życia, zdjęciami z młodszym o 16 lat ukochanym i swoimi półnagimi fotkami. Teraz zdecydowała się wyznać, że posiada niezwykłą umiejętność. "Mówię sobie, że mam się nie pocić. I działa". Jak ona to robi?

Jedna z najsłynniejszych na świecie modelek od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. W przyszłym roku skończy 50 lat, ale próżno czekać na schyłek jej kariery. Piękna Niemka wciąż chodzi w pokazach, robi sesje zdjęciowe dla najbardziej prestiżowych marek, jest również jurorką amerykańskiej wersji "Mam talent" oraz bajecznie bogatą bizneswoman. Niedawno nagrała także utwór z raperem Snoop Doggiem. Parę dni temu Heidi Klum pojawiła się w słynnym telewizyjnym programie "The Late Show with Stephen Colbert", gdzie przyznała, że ma pewien nietypowy talent, czym wprawiła w osłupienie samego prowadzącego.

Heidi Klum: "Tam, gdzie nie widać, pocę się jak szalona"

Powiedziała, że... potrafi powstrzymać się od pocenia na twarzy. "Wszędzie tam, gdzie tego nie widać pocę się jak szalona. Ale na twarzy potrafię to zablokować" - powiedziała. "Po prostu mówię sobie »nie poć się na twarzy«, bo nie chcę się świecić. I to działa". 

CZYTAJ TAKŻE: QUIZ. "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby". Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy?

Jak walczyć z nadmiernym poceniem?

Heidi Klum - życie prywatne gwiazdy

Heidi Klum jest w tej chwili związana z Tomem Kaulitzem, młodszym od niej o 16 lat gitarzystą zespołu Tokio Hotel. Wcześniej była żoną piosenkarza, Seala, z którym ma troje dzieci: synów  Henry’ego (17 l.) i Johana (16 l.) oraz córkę Lou Sulolę (13 l.). Klum jest też mamą Leni (18 l.), która jest owocem jej małżeństwa z włoskim biznesmenem Flavio Briatorem.

CZYTAJ TAKŻE: Egipt, atak rekina. Które plaże zostały zamknięte? Gdzie wypoczywają Polacy? Czy jest bezpiecznie?

Sonda
Masz problem z nadmiernym poceniem się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE