Brendan Fraser

i

Autor: Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (2008), Wieloryb (2022) Brendan Fraser

to naprawdę on!

Hollywodzki przystojniak jak Anna Dymna! Tak oszpecił się do roli, wprost nie do wiary

2023-02-15 12:53

W ubiegłym roku głośno było o Annie Dymnej, która do roli w serialu "Wielka woda" (opowiadającego o wielkiej powodzi we Wrocławiu z 1997 roku) zdecydowała się znacząco zmienić swój wizerunek. Aktorka w serialu grała kobietę tak otyłą, że aż ledwo się poruszającą. Tą samą drogą zdecydowali się pójść producenci z Hollywood. Już 17 lutego do polskich kin trafi film "Wieloryb". W roli głównej obsadzono w nim Brendana Frasera, uchodzącego za jednego z najprzystojniejszych amerykańskich aktorów. Jego wizerunek w tejże produkcji naprawdę zaskakuje!

Anna Dymna to jedna z największych gwiazd serialu "Wielka woda", który 5 października miał swoją premierę na Netfliksie i szybko stał się hitem na całym świecie. Wszystko za sprawą metamorfozy, po której ciężko było ją rozpoznać. Rola wymagała od Dymnej skomplikowanej i zaskakującej charakteryzacji. Aktorka wystąpiła w specjalnym kombinezonie, który "dodał" jej kilogramów. Do tego doszedł odpowiedni makijaż.

Proces charakteryzacji był niezwykle skomplikowany. - Mieliśmy jedno, duże zadanie. Stworzyć postać wielką. Panią Annę Dymnę, której trzeba było zrobić charakteryzację pogrubienia - mówiła Mirela Zawiszewska, charakteryzatorka.

Teraz polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć w podobnej roli Brendana Frasera, nie bez kozery postrzeganego jako jednego z najprzystojniejszych aktorów. W nowym filmie Darrena Aranofsky'ego gra on cierpiącego na poważną otyłość nauczyciela angielskiego, któy próbuje odbudować więź ze swoją nastoletnią córką. Za swoją rolę został już nominowany do Oscara i Złotego Globu!

Brendan Fraser

i

Autor: Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (2008), Wieloryb (2022) Brendan Fraser
Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".
Nasi Partnerzy polecają