Donald Trump przełożył spotkanie z Putinem

i

Autor: ap Donald Trump

Hollywood nie chce Trumpa

2018-08-13 0:19

Rada miejska West Hollywood w hrabstwie Los Angeles zdecydowała o usunięciu gwiazdy Donalda Trumpa (72 l.) z Alei Sław. W przyjętej uchwale radni wzywają do tego miejską izbę handlową i władze miasta Los Angeles.

Radni West Hollywood podjęli decyzję w związku z „niepokojącym traktowaniem przez niego kobiet i inne jego działania, które nie wpisują się w wartości miasta West Hollywood, regionu, stanu oraz kraju”.

– Otrzymanie gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Sław jest zaszczytem. Gdy ktoś lekceważy lub atakuje mniejszości, imigrantów, ludzi niepełnosprawnych czy kobiety – tego zaszczytu już nie ma – ocenił pełniący obowiązki wiceburmistrza John D’Amico, cytowany przez portal USA Today.

Prezydent USA został wyróżniony gwiazdą w słynnej alei w 2007 roku w uznaniu za osiągnięcia w branży rozrywkowej, m.in. za sprawą roli prowadzącego reality show „The Celebrity Apprentice”. Symbol z nazwiskiem Trumpa był odtąd wielokrotnie niszczony przez wandali. Do ostatniej dewastacji doszło zaledwie kilka tygodni temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE