III wojna światowa. Chiny zaatakują USA? Tajemnicze słowa o BOGU

2020-09-22 7:21 zw
Bomba atomowa
Autor: Shutterstock Bomba atomowa

Przerażający film opublikowany przez chińskie siły powietrzne! Wynika z niego, że Chiny ćwiczą atak na Stany Zjednoczone. Obiekt, który pokazano na nagraniu, do złudzenia przypomina amerykańską bazę wojskową na wyspie Guam. Film został zatytułowany "Bóg wojny H-6K atakuje".

Czy III wojna światowa zacznie się na Pacyfiku? W świecie wirtualnym już się zaczęła! Jak informują DPA i Agencja Reutera, w sobotę chińskie siły powietrzne opublikowały w swoich mediach społecznościowych niepokojącą i zagadkową komputerową symulację. Z publikacji wynika, że Chiny ćwiczą atak na Stany Zjednoczone. Obiekt, który pokazano na nagraniu, do złudzenia przypomina amerykańską bazę wojskową na wyspie Guam. Film został zatytułowany "Bóg wojny H-6K atakuje".

Na nagraniu pilot wojskowego samolotu H-6, zdolnego także do przenoszenia ładunków jądrowych, zrzuca bombę na obiekt przypominający bazę na Guam. Pojawia się eksplozja. Według komentatorów film jest elementem dyplomatycznych rozgrywek między USA a Chinami, które niedawno wyrażały niezadowolenie z powodu wizyty przedstawicieli amerykańskiej dyplomacji w Tajwanie, terytorium zależnym od Chin i uważanym przez Chiny za własne terytorium. "Jesteśmy obrońcami bezpieczeństwa przestrzeni powietrznej ojczyzny. Mamy przekonania i zdolności, by zawsze chronić bezpieczeństwo przestrzeni powietrznej ojczyzny" - głosi komentarz autorów filmu. Czy to ostrzeżenie przed wojną?

III wojna światowa wybuchnie przez koronawirusa? Chiny straciły cierpliwość!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze