Instagramerka wypatroszyła matke żywcem

i

Autor: Instagram

Influenserka z Instagrama wyrwała matce serce żywcem. Jest wyrok!

2021-12-09 9:00

Piękna influenserka w przerażający sposób zamordowała swoją matkę, teraz usłyszała wyrok! 20-latka podczas kłótni wycięła kobiecie dziurę w klatce piersiowej i wyrwała żywcem serce swojej ofiary, potem kolejno wycinała nożem płuca i inne organy wewnętrzne. Sąd właśnie wydał wyrok na Annę Leikovic (22 l.). Poznaj nowe, szokujące szczegóły zbrodni!

To była jedna z najgłośniejszych i najbardziej szokujących zbrodni ubiegłego roku. Doszło do niej w Mołdawii. Mieszkała tam Anna Leikovic (21 l.), obdarzona wielką urodą i chętnie pozująca do zdjęć w bikini. Do tego była również bardzo inteligentna i studiowała medycynę. Zdawałoby się, że to istny ideał, który ma przed sobą wspaniałą przyszłość! Anna robiła furorę na Instagramie i miała szansę na karierę top modelki. Ale za twarzą anioła kryła się bestia - i została uwolniona, kiedy 21-latka uzależniła się od narkotyków. Tego strasznego dnia do mieszkania modelki weszła jej matka, która właśnie wróciła z pracy w Niemczech. Praskowia Leikovic (+40 l.) zobaczyła, w jakim stanie jest odurzona córka i natychmiast kazała jej iść na odwyk. Wtedy 21-latka wpadła w szał. Podczas awantury chwyciła kuchenny nóż i zaczęła dźgać 40-latkę, aż w końcu wycięła jej w klatce piersiowej dziurę i wyrwała kobiecie żywcem bijące jeszcze serce. Na tym nie poprzestała. Potem kolejno wycinała nożem płuca i inne organy wewnętrzne. Następnie wzięła prysznic, wystroiła się i poszła na randkę.

NIE PRZEGAP: Seks sekta zabiła blondynkę i pocięła ją na 14 części! Pili krew, by zdobyć moc

NIE PRZEGAP: Gwiazda porno założyła sektę! Uczy, jak podpisać pakt z Szatanem

Weszła do mieszkania swojego chłopaka, powiedziała, by otworzył szampana, a następnie zupełnie spokojnie wyznała mu swoją zbrodnię. Gdy Anna zasnęła, przerażony mężczyzna zakradł się do jej mieszkania, by sprawdzić, czy mówiła prawdę. Można tylko domyślać się, jak makabryczny widok tam zastał... Anna Leikovic podczas procesu sprawiała wrażenie nieobecnej i naćpanej. Pokładała się na ławie sądowej, piłowała paznokcie, śmiała się. Sąd po roku od zbrodni właśnie orzekł, że 22-letnia dziś modelka nie może odpowiadać za swoje czyny, ponieważ jest niepoczytalna i nie jest w stanie logicznie zeznawać. Kobieta została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym.

NIE PRZEGAP: Trafił do szpitala z pociskiem z II wojny światowej w odbycie! Wezwano saperów

NIE PRZEGAP: Niedźwiedzie zagrażają Elżbiecie II?! Szok w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy korzystasz z instagrama?
Potrójne morderstwo w Jurczycach. Podejrzani zatrzymani po ponad 20 latach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE