Jackowski, Putin

i

Autor: AP, Przemysław Szyszka/Super Express Jackowski, Putin

Szokująca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski o śmierci Putina! Co zobaczył w swojej przepowiedni? Mówił o pewnej dacie

2022-12-14 7:21

Wojna w Ukrainie trwa nieustannie od 24.02.2022. Jej zwycięskiego, ze strony Ukrainy, końca wypatrują niemal wszyscy na świecie, jednocześnie zadając sobie pytanie o to, co spotka Władimira Putina. W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski zdradził, że w wizji przyszłości zobaczył śmierć Putina. Co jeszcze dostrzegł w swojej przepowiedni najsłynniejszy polski jasnowidz?

Z koszmarem wojny Ukraińcy mierzą się od 24 lutego 2022 roku. To właśnie wtedy na teren ich kraju wkroczyły rosyjskie wojska. Nieustanna wojna trwa kolejne miesiące, a niemal wszyscy czekają na porażkę wojsk Putina. O to, jaki los czeka Władimira Putina, zapytaliśmy najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Wizja przyszłości Putina, jaką miał jasnowidz Jackowski, wiele osób zszokuje, a wielu będzie wiązało z nią nadzieje. Co takiego zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

Jasnowidz Jackowski zobaczył śmierć Putina! Wskazał konkretną datę! Przepowiednia nie pozostawia złudzeń

W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski zdradził, co zobaczył w swojej wizji przyszłości dotyczącej Putina. Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest pewny, że to, że prezydenta Rosji spotka coś złego to jedynie pobożne życzenia. Według jasnowidza z Człuchowa, Putina nikt nie zabije. Spokojnie dożyje starości.

Jasnowidz Jackowski o śmierci Putina! Co zobaczył w swojej przepowiedni? Mówił o pewnej dacie

- Byłem już wcześniej pytany o los Putina - zdradził w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" jasnowidz Jackowski i dodał: - Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku - powiedział z pełnym przekonaniem jasnowidz Jackowski. - Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa się nie uspokoi - zakończył swoją wizję dotyczącą przyszłości Putina jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał koszmarną wizję! "Ciało Iwony Wieczorek nie istnieje"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym ile jeszcze będzie rządził Putin
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Nasi Partnerzy polecają