Jest w ciąży od 13 LAT! Sławna blogerka ujawnia wszystko

2020-07-04 11:51 zw

Ta kobieta od 13 lat jest w niemal nieustającej ciąży! Powiła Kevinka, Vaneskę i Nicole, a to wierzchołek góry lodowej! Satu Nordling Gonzalez (35 l.) pokazała na Instagramie wszystko. Jej stronę internetową śledzi już 101 tysięcy internautów. W dodatku to ewidentnie nie jest ostatnio słowo płodnej Finki!

Ta hoża Finka powiła już Kevinka, Vaneskę i Nicole, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej! Satu Nordling Gonzalez (35 l.) pokazuje na Instagramie historię swojego życia rodzinnego. A jest co pokazywać! Blogerka rodem z Finlandii od 13 lat jest w niemal nieustającej ciąży. Ma bowiem dziewięcioro dzieci, a jej najstarsze dziecko ma zaledwie 12 lat. Najmłodsze ma 3 miesiące.

Na stronie "My Baby Dolls" 35-latka raczy swoich fanów zdjęciami swojej gromadki w coraz to innej konfiguracji. Raz maleństwa igrają wesoło, innym razem stają w szeregu według wzrostu, tak że łatwo można je policzyć. Jak opowiada Satu Nordling Gonzalez, dzieci są dla niej wszystkim i planowała tak wielką gromadkę od czasu, gdy sama była dzieckiem. "Każdego dnia budzę się szczęśliwa i gotowa na nowe wyzwania" - zapewnia blogerka.

Dieta propłodnościowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze