Kara dla wspólniczki pedofila! Myje toalety więzienne za 60 groszy na godzinę

i

Autor: East News, Shutterstock Kara dla wspólniczki pedofila! Myje toalety więzienne za 60 groszy na godzinę

Ghislane Maxwell

Kara dla wspólniczki pedofila! Myje toalety więzienne, płacą jej 60 groszy za godzinę

2022-07-27 5:00

Była milionerką, obracała się wśród członków rodziny królewskiej i najważniejszych polityków. Dziś klęczy nad brudnymi sedesami w więzieniu i szoruje je godzinami, a dostaje za to równowartość 60 groszy za godzinę. Wspólniczka pedofila Jeffreya Epsteina słono płaci za werbowanie dla niego nieletnich dziewczynek. Ghislaine Maxwell (60 l.) została miesiąc temu skazana na 20 lat więzienia.

Ghislaine Maxwell za kratkami. Zeznania ofiar pogrążyły wspólniczkę pedofila i znajomą książąt i prezydentów

Wyszukiwała zagubione nastolatki i obiecywała im karierę, udając dobrą ciocię. Potem okazywało się, że czeka je nie przykładowo przesłuchanie w studiu muzycznym, a seks z pedofilem. Szokujące zeznania ofiar siedzącej za kratkami Ghislaine Maxwell (60 l.) odsłoniły jej bezwzględność i umiejętność manipulacji. Kobieta wpychała nastolatki do pokoju ze swoim kochankiem Jeffreyem Epsteinem. Zamiast naprawdę pomagać pochodzącym z rozbitych rodzin, zagubionym dziewczynom, robiła z nich seksualne niewolnice i dobrze na tym zarabiała u boku Epsteina. Sama też je gwałciła podczas orgii dla milionerów. Pławiła się w luksusie i obracała wśród najbardziej wpływowych osób na świecie. Do dobrych znajomych Maxwell i Epsteina, jak dziś wiemy, należeli m.in. Bill Clinton czy brytyjski książę Andrzej, syn Elżbiety II. W czerwcu Ghislaine Maxwell została skazana na 20 lat więzienia, zapłaci też 750 tysięcy dolarów grzywny. Wyrok jest o wiele niższy od tego, jakiego domagała się prokuratura. Oskarżyciel wnioskował o 30-55 lat więzienia, obrona Maxwell żądała jedynie 5 lat za kratami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Laureat Pokojowej Nagrody Nobla nie żyje! Kim był David Trimble?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jennifer Lopez całkiem naga w centrum miasta! Wynalazła balsam do pupy

Sonda
Czy to dobry sposób na karę za pedofilię?

Gwałciła dziewczynki, pomagała pedofilom. Pobyt więzieniu to koszmar dla Ghislaine Maxwell

Ghislaine Maxwell trafiła niedawno do federalnego więzienia Tallahassee na Florydzie. "Daily Mail" wyśledził, jak jej się tam wiedzie. Jak się okazuje, niegdysiejsza milionerka spadła już na samo dno więziennej hierarchii. Przydzielono jej pracę przy czyszczeniu brudnych więziennych sedesów. Maxwell haruje za równowartość 60 groszy za godzinę. Gdy wyszoruje już toalety, musi jeszcze umyć prysznice i pozmywać naczynia po innych osadzonych. Do tego cały czas narażona jest na towarzystwo i ataki innych więźniarek, a są wśród nich morderczynie i kobiety skazywane za brutalne napaści. Jeffrey Epstein stręczył nieletnie dziewczynki sławnym i bogatym ludziom, sam także je gwałcił razem z Ghislaine Maxwell. Powiesił się w więzieniu w 2019 roku, oczekując na proces.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Groza na lotnisku! Lądowanie awaryjne Boeinga, przyczyną... bocian

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matka znalazła pamiętnik syna i wezwała policję. Planował coś strasznego!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wynik niższy niż 4/10 będzie kompromitacją!

Pytanie 1 z 10
Do sojuszu BRICS należą: Rosja, Brazylia, Indie, Chiny oraz...
Policja schwytała parę pedofili
Listen to "Molestwowanie dzieci i tragiczna historia 12-letniej Kingi" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany