SZOK! Kim Kardashian ma w domu jaszczura w różowej peruce i z gitarą

2021-04-23 15:25 Zofia Dąbrowska
Kim Kardashian
Autor: Kim Kardashian/Instagram

Nie do wiary! Kim Kardashian (40 l.) trzyma w domu jaszczura przebierańca. Amerykańska celebrytka pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcia jaszczurki Speed należącej do North, córki Kim. Jak się okazuje, Kim Kardashian postanowiła upiększyć Bogu ducha winne stworzenie. Nałożyła mu różową perukę, a w jaszczurze łapki włożyła różową gitarkę. Jedni są zachwyceni, inni uważają, że Kim Kardashian męczy zwierzęta! Musisz zobaczyć te zdjęcia. Hit czy kit?

Ma różową, bujną i sztuczną figurę, a do tego małą różową gitarkę - i jest jaszczurką! Kim Kardashian (40 l.) trzyma w domu jaszczura przebierańca. Amerykańska celebrytka pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcia jaszczurki Speed należącej do North, córki Kim. Jak się okazuje, Kim Kardashian postanowiła upiększyć Bogu ducha winne stworzenie. Nałożyła mu różową perukę, a w jaszczurze łapki włożyła różową gitarkę. Jedni są zachwyceni, inni uważają, że Kim Kardashian męczy zwierzęta.

NIE PRZEGAP: Putin ma NADMUCHIWANE czołgi! Szokująca prawda ujawniona. Nabrał wszystkich!

To nie pierwszy raz, kiedy Kim Kardashian przebiera jaszczurkę i robi jej zdjęcia. Czy obrońcy praw zwierząt odbiorą stworzenie pomysłowej celebrytce? Jaszczurka należy do gatunku zwanego po angielsku "bearded dragon", czyli brodatogama brodata. Z pewnością Kim Kardashian mogłaby sbie kupić całe stado takich jaszczurek, bo niedawno jej imperium odzieżowo-kosmetyczne przyniosło jej pierwszy miliard dolarów. Kto wie, może niebawem zobaczymy cały zespół jaszczurzych gitarzystów w perukach? Zawsze to jakaś odmiana od zdjęć Kim w bikini!

NIE PRZEGAP: Barack Obama pali marihuanę?! Sławny raper wyśpiewał wszystko

We Wrocławskim Zoo urodziły się jadowite jaszczurki! To Helodermy Meksykańskie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze