Putin ma NADMUCHIWANE czołgi! Szokująca prawda ujawniona. Nabrał wszystkich!

2021-04-23 8:55 Zofia Dąbrowska
Putin uciekł na Syberię czołgiem!
Autor: AP Putin uciekł na Syberię czołgiem!

Czy to dziwny sen czy jeszcze dziwniejsza rzeczywistość? Czołgi i namioty pełne żołnierzy i amunicji, które straszyły świat na Krymie, mogły być... nadmuchiwane. Przynajmniej niektóre. Ministerstwo obrony Rosji pokazało zdjęcia ze zwijania tymczasowego wojskowego obozu. Zamiast prawdziwego sprzętu był sztuczny, nadmuchiwany jak plażowa zabawka! A wszystko po to, by zmylić wroga. Świat odetchnął z ulgą, gdy wczoraj po południu Putin kazał swoim wojskom wracać spod ukraińskiej granicy i zgodził się na spotkanie z prezydentem Ukrainy.

Władimir Putin przynajmniej na razie odpuścił i nie poprowadził swojej armii na Ukrainę. Świat odetchnął z ulgą, gdy wczoraj po południu rosyjskie wojsko dostało rozkaz powrotu spod ukraińskiej granicy. Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło, że cel manewrów został całkowicie osiągnięty. Kreml konsekwentnie utrzymywał bowiem i utrzymuje, że gromadzenie dziesiątek tysięcy żołnierzy i tysięcy czołgów przy granicy z Ukrainą miało wyłącznie cel ćwiczebny i że to Zachód "czepia się Rosji to tu, to tam", jak ujął to Putin w orędziu do narodu. Teraz okazuje się w dodatku, że czołgi i inne sprzęty mogły w ogóle nie być prawdziwe! Przynajmniej niektóre. Ministerstwo obrony Rosji w reportażu wyemitowanym przez TV Zvezda pokazało zdjęcia ze zwijania tymczasowego wojskowego obozu. Zamiast prawdziwego sprzętu był sztuczny, nadmuchiwany jak plażowa zabawka! A wszystko po to, by zmylić wroga, który na podstawie zdjęcia satelitarnego nie jest w stanie odróżnić dobrze wykonanej makiety od prawdziwego sprzętu. Poniżej zobaczysz galerię zdjęć!

NIE PRZEGAP: Wielka asteroida mknie na Ziemię! NASA podaje datę. To już w tę sobotę!

Nie jest to całkowitym zaskoczeniem. Już kilka lat temu przedstawiciel firmy Rusbal, która wytwarza dmuchane zabawki chwalił się otrzymanym z Kremla zleceniem na produkcję nadmuchiwanych czołgów, ciężarówek i wyrzutni rakietowych naturalnej wielkości. Oby żadne inne nie zagrażały już Ukrainie! Tymczasem prezydent Rosji zgodził się na spotkanie z Wołodymyrem Zełenskim, choć zaznaczył, że nie chce rozmawiać o Donbasie, bo w tej sprawie ukraiński przywódca powinien porozumieć się z przywódcami separatystycznych republik donieckiej i ługańskiej. Moskwa nadal utrzymuje, że nie ma nic wspólnego z wojną w Donbasie i wcale nie wspiera rosyjskojęzycznych separatystów.

NIE PRZEGAP: NOWE fakty o Meghan Markle i księciu Harrym! Padły szczere słowa, to może im zaszkodzić

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze