KONIEC ŚWIATA 2020? Tajemnicze zjawisko nad oceanem!

2020-05-22 10:05 zw
Koniec świata
Autor: MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER

Koniec świata zaczął się w 2020 roku?! Naukowcy oficjalnie informują o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Powstała tam zagadkowa dziura, która zakłóca pracę satelitów. To może być początek przebiegunowania Ziemi.

Kiedy w 2012 roku cały ziemski glob obawiał się końca świata, ostrzegano przed straszliwą przepowiednią zawartą w kalendarzu Majów. Zgodnie z nim właśnie osiem lat temu nasz świat miał zmienić swoją postać, a bieguny ziemskie zamienić się miejscami. Ostrzegano, że doprowadzi to do globalnego kataklizmu. Wtedy nic się nie stało, ale może stać się teraz! Bo to już nie przepowiednie, a ostrzeżenia naukowców.

Europejska Agencja Kosmiczna oficjalnie informuje o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Powstała tam zagadkowa magnetyczna dziura zwana Anomalią Południowego Atlantyku, która zakłóca pracę satelitów. Według badaczy może to być zwiastun nadchodzącego przebiegunowania Ziemi! Ostatni raz miało ono miejsce 780 tysięcy lat temu. Zresztą samo zakłócenie pracy satelitów jest w stanie spowodować kompletny chaos na Ziemi. - Naszym wyzwaniem jest teraz zrozumieć procesy, które za tym stoją - powiedział dla "Daily Mail" Jurgen Matzka z Niemieckiego Instytutu Badawczego Nauk o Ziemi.

III wojna światowa wybuchnie przez koronawirusa? Chiny straciły cierpliwość!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze