Kopulujące cykady zaatakowały prezydenta! Będzie inwazja?

2021-06-11 9:00 Zofia Dąbrowska
cykady
Autor: archiwum se.pl

Wielkie i bzyczące wniebogłosy kopulujące cykady zaatakowały Stany Zjednoczone! W dodatku bezczelne owady wzięły od razu na celownik... prezydenta Joe Bidena i jego żonę Jill Biden. Choć aż trudno w to uwierzyć, lot głowy państwa z lotniska w Waszyngtonie został opóźniony aż o siedem godzin z powodu nagłego ataku napalonych cykad na lotnisko. Trzeba było wymienić samolot, którym Joe Biden miał lecieć do Wielkiej Brytanii. Rozmawiając z reporterami, prezydent USA musiał strzepywać z siebie namolne owady. A naukowcy dwa tygodnie wcześniej ostrzegali przed wielką inwazją!

Inwazja cykad w Stanach Zjednoczonych! Chociaż owady te same w sobie nie są groźne dla ludzi i nie kąsają nas ani nie niszczą upraw jak szarańcza, to jak się okazuje, potrafią sparaliżować ruch lotniczy. Choć aż trudno w to uwierzyć, lot prezydenta USA i pierwszej damy z lotniska w Waszyngtonie do Europy został opóźniony aż o siedem godzin z powodu nagłego ataku cykad na lotnisko. Trzeba było wymienić samolot, którym Joe Biden miał lecieć do Wielkiej Brytanii. Mało tego! Nachalne cykady zaatakowały prezydenta osobiście. Rozmawiając z reporterami, prezydent USA musiał strzepywać z siebie namolne owady. "Uważajcie na cykady, właśnie mnie dopadły!" - mówił Joe Biden.

NIE PRZEGAP: Prezydent dostał w twarz! Wszystko się nagrało. Kto go spoliczkował?

Chociaż przygoda prezydenckiej pary skończyła się dobrze i drugi samolot doleciał cało do Wielkiej Brytanii, to następne incydenty z udziałem rojów cykad są zapewne kwestią czasu. Naukowcy dwa tygodnie wcześniej ostrzegali przed wielką inwazją cykad gatunku Brood X. Najgorsza sytuacja ma zapanować właśnie w Waszyngtonie, ale także w Michigan i Zachodniej Wirginii. Owady te żyją po kilkanaście lat większą część życia spędzają pod ziemią, a na powierzchnię wychodzą w okresie godowym. W efekcie nie znające żadnej świętości kopulujące cykady potrafią jak widać zaatakować nawet prezydenta USA i pokrzyżować jego plany!

NIE PRZEGAP: Mąż ją zdradził. Zabiła go i usmażyła jego penisa na oleju sojowym!

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze