Koszmar w Niemczech. Uzbrojony napastnik w autobusie

2021-09-21 22:53
Koszmar  w Niemczech. Uzbrojony napastnik w autobusie
Autor: Pixabay Koszmar w Niemczech. Uzbrojony napastnik w autobusie

Szokujące doniesienia z terytorium Niemiec. Uzbrojony osobnik wziął zakładników w autokarze na autostradzie A9 między Hilpoltstein a Greding. Do przerażającego zdarzenia miało dojść po godzinie 17. Wieczorem napastnik był już w rękach policji.

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło na autostradzie A9 w Bawarii. Na nagraniu opublikowanym na stronie internetowej dziennika "Bild" widać autokar stojący na pustej autostradzie z włączonymi światłami awaryjnymi.

Jak przekazała niemiecka gazeta, autokar ten przyjechał z zagranicy i jechał do Monachium. Wewnątrz pojazdu miały mieć miejsce chwile grozy. Uzbrojony mężczyzna miał bowiem przetrzymywać w nim co najmniej trzech zakładników!

Niemiecki dziennik podał, że na miejsce przybył specjalny oddział policji. Słychać było również odgłosy trzech detonacji, a nad autobusem latał śmigłowiec. "Bild" twierdzi również, że wcześniej na pokładzie autokaru doszło do kłótni.

Jak podaje RMF24 powołując się na "Tagesspiegel", wszyscy pasażerowie byli po 21 na zewnątrz, na poboczu, a w pojeździe zostali tylko kierowcy. Z kolei tuż przed godz. 22 napastnik był już w rękach policji.

Sonda
Czy lubisz podróżować autobusami?
Express Biedrzyckiej - Jarosław Gowin: Morawiecki wbija nóż w plecy przedsiębiorcom i kłamie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE