Król Karol III

i

Autor: AP Photo Król Karol III

Rodzina królewska

Król Karol III zaszokowany przez półnagą piękność! Jego mina mówi wszystko

2023-02-10 20:00

Półnaga blondynka zaskoczyła króla Karola III na środku ulicy! Brytyjski monarcha nie mógł się opanować. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Alicia Watts chciała tylko pozować w modnej kreacji w okolicy królewskich ogrodów Kensington, gdy nagle nadjechała limuzyna z królem Karolem III...

Półnaga piękność przechadzała się ulicami Londynu. Zobaczył ją król Karol III! Nie mógł się pohamować

Tego król Karol III w ogóle się nie spodziewał! Zdarzenie, do którego doszło w rejonie Kensington Gardens w samym sercu Londynu, opisał Daily Mail. To właśnie reporterka tego znanego brytyjskiego tabloidu jest sprawczynią całego zamieszania. Alicia Watts chciała tylko pozować w modnej kreacji w okolicy królewskich ogrodów Kensington, gdy nagle nadjechała limuzyna z królem Karolem III. Piękna blondynka była półnaga! Mimo lutowego chłodu postanowiła pocierpieć dla mody i wystawiła swoje kształty na działanie angielskiego klimatu. Sukienka była krótka i obcisła, sprawiała w dodatku wrażenie, że odsłania dużo więcej, niż faktycznie odsłoniła. I właśnie to wszystko ujrzał król Karol III!

Król Karol III uśmiechnął się filuternie na widok skąpo odzianej poddanej

Fotoreporter "Daily Mail" uchwycił moment, w którym król Karol III zza okna limuzyny zauważa półnagą reporterkę zmagającą się z podmuchami lutowych wichrów. Nie mógł się pohamować i zrobił pocieszną, filuterną minę! Na pewno ten widok na długo zostanie mu w pamięci i będzie go rozpraszał podczas podpisywania królewskich edyktów na złotym tronie. Tymczasem nadal czekamy na oficjalną koronację Karola III. Oświadczenie w tej sprawie głosi: "Buckingham Palace ma przyjemność poinformować, że koronacja Jego Wysokości Króla odbędzie się w sobotę, 6 maja 2023 roku. Ceremonia koronacyjna odbędzie się w Opactwie Westminsterskim w Londynie, mszę będzie koncelebrował Arcybiskup Canterbury".

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany