Królowa Elżbieta II ODWOŁAŁA Święta! Dramat na Wyspach Brytyjskich

2021-12-22 6:20
Królowa Elżbieta II odwołała Święta! Dramat na Wyspach Brytyjskich
Autor: AP, SHUTTERSTOCK Królowa Elżbieta II odwołała Święta! Dramat na Wyspach Brytyjskich

Smutek w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Przez pandemię koronawirusa już drugi rok z rzędu nie będzie radosnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia w Sandringham, gdzie od niepamiętnych czasów wszyscy książęta i wszystkie księżne zbierali się wokół królowej. W tym roku królowa zdecydowała, że Świąt nie będzie! Zostanie sama?

Pandemia koronawirusa jest w stanie pokonać nawet królową Elżbietę II. Królowa została zmuszona do ponownego odwołania wielkiego rodzinnego spotkania w posiadłości w Sandringham, gdzie tradycyjnie spędza Święta brytyjska rodzina królewska. Jak poinformowali przedstawiciele Elżbiety II, monarchini osobiście podjęła decyzję o rezygnacji z rodzinnego świątecznego zjazdu i pozostaniu na zamku w Windsorze. W dodatku będą to pierwsze Święta Elżbiety II bez męża księcia Filipa, który zmarł w kwietniu. Poprzednie Boże Narodzenie z powodu pandemii spędzali tylko we dwoje. Teraz królowa Elżbieta może zostać całkiem sama. Czy tak się stanie? Niektóre brytyjskie media przewidują właśnie taki rozwój wydarzeń - dla dobra wiekowej królowej, która ostatnio podupadła na zdrowiu, księżna Kate i książę William z dziećmi oraz inni członkowie rodziny królewskiej pozostaną w swoich własnych siedzibach.

NIE PRZEGAP: Omikron. Święta 2021 z obostrzeniami, ale nie wszędzie. Jak zamyka się Europa?

NIE PRZEGAP: Astrolog ujawnia prawdę o małżeństwie księcia i Meghan Markle! Nie jest łatwo

Sonda
W wigilię spotkasz się z rodziną?

Inni twierdzą, że rodzina królewska nie pozwoli na to, by monarchini została sama. Możliwe, że odwiedzą ją ci, którzy mieszkają na terenie Windsoru, a więc... upadły książę Andrzej z nielubianą przez królową Fergie! Nie podano jeszcze do publicznej wiadomości, jakie plany na Święta maja Kate i William. Plotkowano za to, że Harry chce zabrać dzieci i ruszyć z USA do Sandringham, by pokazać im prawdziwe Święta. Niestety, w tym roku będzie to niemożliwe.

NIE PRZEGAP: Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!

NIE PRZEGAP: Satanistyczna szopka w urzędzie! Chcieli pokazać różne religie...

Poradnik Zdrowie: różnica między COVID-19 a przeziębieniem i grypą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE