Pamiętacie Krystle z Dynastii? Zobaczcie jak dziś wygląda Linda Evans. Czas był dla niej łaskawy?

i

Autor: instagram Pamiętacie Krystle z Dynastii? Zobaczcie jak dziś wygląda Linda Evans. Czas był dla niej łaskawy?

Świetnie się trzyma

Pamiętacie Krystle z Dynastii? Zobaczcie, jak dziś wygląda Linda Evans. Czas był dla niej łaskawy?

2023-03-18 15:31

Legendarna Krystle Carrington z "Dynastii" nadal wygląda świetnie! Choć trudno w to uwierzyć, Linda Evans w ubiegłym roku obchodziła swoje okrągłe osiemdziesiąte urodziny. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Krystle Carrington niemal nie zmieniła się od czasów, gdy grała w kultowym serialu.

Grała Krystle Carrington w kultowym serialu "Dynastia" Dziś nadal wygląda świetnie

"Dynastia" to jeden z najsławniejszych seriali wszech czasów. Perypetie bajecznie bogatego Blake'a Carringtona oraz jego byłej  i aktualnej żony śledziły miliony widzów także w Polsce. Lata osiemdziesiąte to czas "Dynastii"! Legendarna opera mydlana zrobiła prawdziwe gwiazdy z odtwórców głównych ról, zwłaszcza z Joan Collins, która wcielała się w rolę złowieszczej Alexis, byłej żony Blake'a, oraz z Lindy Evans, serialowej Krystle Carrington, będącej przeciwieństwem Alexis i ucieleśnieniem wszelkich cnót. Linda Evans grała w "Dynastii" w latach 1981-1989, potem wzięła też udział w kontynuacji serialu zatytułowanej "Dynastia: Pojednanie".

- Nigdy nie przeszkadzało mi to, że kojarzą mnie głównie z rodziną Carringtonów. Prawdę mówiąc, zawsze marzyłam o roli Krystle. Polubiłam tę postać od samego początku. Dzięki tej roli zdobyłam olbrzymie doświadczenie zawodowe i przeżyłam rzeczy, o których wcześniej nie mogłam nawet śnić - zapewniała aktorka w wywiadzie udzielonym podczas swojego pobytu w Polsce w 1993 r.

Od tamtej pory minęło trzydzieści lat. I chociaż trudno w to uwierzyć, Linda Evans w ubiegłym roku skończyła 80 lat! Trzeba przyznać, że wygląda świetnie - zadbana, elegancja, z błyskiem w oku. Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Linda Evans. Rola w "Dynastii", nagrody, mężowie

Jak się bowiem okazuje, Krystle Carrington niemal nie zmieniła się od czasów, gdy grała w kultowym serialu. "To jest osiemdziesiątka! Moje serce jest pełne, a moja wdzięczność tak głęboka. Wasze życzenia tak wiele dla mnie znaczą. Życie jest darem - a tak wielu z Was jest wielką częścią tego daru" - napisała Linda Evans na Instagramie. "Wyglądasz zachwycająco! Wszystkiego najlepszego!" - prześcigają się w życzeniach fani. Za rolę Krystle Linda Evans została uhonorowana nagrodą Złotego Globu w 1982 roku, zdobyła też nominację do nagrody Emmy w 1983 roku. Linda Evans w prawdziwym życiu miała dwóch mężów. Pierwszym był Stan Herman (1975–1979), drugim John Derek (1968–1974).

Sonda
Czy oglądałeś "Dynastię"?

QUIZ. Najbardziej denerwujące postacie z polskich seriali. Pamiętasz czym nas wyprowadzali z równowagi?

Pytanie 1 z 14
Przystojny, bogaty i powszechnie szanowany pan doktor znęcał się nad własną żoną. Miał też konszachty z mafią... Niby zniknął, ale jeszcze może wrócić
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie
Nasi Partnerzy polecają