Książę Harry ma dość? Chcę mojego ojca, mojego brata z powrotem

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP Książę Harry ma dość? "Chcę mojego ojca, mojego brata z powrotem"

Rodzina królewska

Książę Harry ma dość? "Chcę mojego ojca, mojego brata z powrotem"

2023-01-03 12:55

Kolejny wywiad księcia Harry'ego! Jest pełen oskarżeń wobec brytyjskiej rodziny królewskiej, ale i... niespodziewanych wyrazów tęsknoty. Harry jednocześnie głosi, że został fatalnie potraktowany przez rodzinę i że chce mieć ją z powrotem. A to wszystko w ramach promocji mającej ukazać się za tydzień autobiografii "Spare".

Książę Harry udzielił nowego sensacyjnego wywiadu! Takich słów o księciu Williamie i królu Karolu III nikt się nie spodziewał

Meghan Markle i książę Harry wywołali niedawno skandal premierą swojego serialu dla Netflixa. Oskarżyli tam rodzinę królewską o rasizm i spiskowanie przeciwko Meghan w celu ukrycia innych afer. "Nie mieli problemu z tym, żeby kłamać w obronie mojego brata, ale mieli z tym, by mówić prawdę w mojej obronie" - mówił Harry w programie, oczywiście mając na myśli księcia Williama. W dodatku już 10 stycznia ma się ukazać autobiografia księcia Harry'ego zatytułowana "Spare", czyli "zapasowy". Z medialnych przecieków wynika, że uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej także tam nie będzie szczędził pełnych żalu opowieści o swoim dawnym życiu w pałacu. Ale wygląda na to, że książę Harry tak naprawdę tęskni za tym ciężkim życiem i jego sprawcami! Jak to możliwe? Pewne fragmenty ostatniego wywiadu, jakiego udzielił, mogą zdumiewać.

"Chciałbym mojego ojca z powrotem, chciałbym mojego brata z powrotem. Chcę rodziny, nie instytucji"

Książę Harry udzielił wywiadu dla ITV w ramach promocji swojej autobiografii "Spare". W rozmowie z Tomem Bradbym powtórzył swoje oskarżenia wobec pałacu o spiskowanie z prasą w celu publikacji negatywnych historii o Meghan Markle i Harrym. Stwierdził, że przedstawiciele rodziny królewskiej "karmią" dziennikarzy historiami, a potem udają, że niczego nie komentują, bo są na to zbyt dumni. Ale w pewnym momencie Harry się rozkleił. "Chciałbym mojego ojca z powrotem, chciałbym mojego brata z powrotem. Chcę rodziny, nie instytucji" - mówił Harry, tak jakby król i Karol czy następca tronu i William to nie były jedne i te same osoby... Czyżby książę dawał do zrozumienia rodzinie, że oczekuje przeprosin i posypania się popiołem? Na razie nic nie wskazuje na to, by miał się tego doczekać.

Sonda
Oglądałeś/-aś dokument "Meghan i Harry" na Netfliksie?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?