Meghan i Harry

i

Autor: Shutterstock

Rodzina królewska

Książę Harry straci ostatnią pracę?! Sussexom grozi bankructwo

2023-08-06 10:20

Kolejne kłopoty księcia Harry'ego i Meghan Markle! Daily Beast ujawnia, że uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej może stracić swoją ostatnią pracę, czyli zajęcie "dyrektora" w firmie coachingowej. Inni pracownicy BetterUp są podobno wściekli tym, że Harry zarabia siedmiocyfrową kwotę, nie robiąc zupełnie nic, gdy w firmie trwają masowe zwolnienia...

Książę Harry zostanie wyrzucony z ostatniej pracy? Pracownicy skarżą się, że zarabia miliony nie robiąc nic

Nikt nie chce pracować z Meghan Markle i księciem Harrym - takie wnioski można wyciągnąć z tego, o czym piszą w ostatnich miesiącach amerykańskie i brytyjskie media. Dopiero co Sussexowie stracili lukratywną umowę ze Spotify, a świat obiegły wieści o ich braku kreatywności i kompetencji. Potem plotkowano, że i Netflix ma ich serdecznie dość. A teraz Daily Beast ujawnia, że uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej może stracić swoją ostatnią pracę "dyrektora" w firmie coachingowej BetterUp, która zajmuje się "motywowaniem" pracowników Doliny Krzemowej poprzez opowieści o medytacji, rozmaitych terapiach i sensie życia, oczywiście tego w korporacjach Doliny Krzemowej. Harry jest tam managerem od ponad dwóch lat. Ale zdaniem pracowników jest nim tylko teoretycznie.

Pracownik o księciu: "W mojej ocenie ma zero obowiązków" 

Jak pisze Daily Beast, powołując się na pracowników BetterUp, mają oni po dziurki w nosie gwiazdy w swoich szeregach. Podobno książę Harry zarabia siedmiocyfrową kwotę, podczas gdy w firmie trwają masowe zwolnienia, które objęły już sto osób. "W mojej ocenie ma zero obowiązków" - mówi anonimowo jedna z osób. Wcześniej brytyjski książę Harry obiecywał wraz z Meghan Markle, że nie będzie zarabiał na swoich królewskich korzeniach, to w firmie przedstawiał się go jako "Harry, książę Sussexu". Ale ta "marka" może teraz działać źle na wizerunek. Teraz w każdym artykule na ich temat BetterUp jest wspomniane, ale ten sok nie jest wart wyciskania. Im bardziej i bardziej poznajemy Harry'ego i Meghan, zdajemy sobie sprawę, że operują skrajnościami i że wszystkie ich opisy są trochę przesadzone" - mówi inna osoba z BetterUp.

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry niebawem się rozwiodą?

QUIZ. Brytyjska rodzina królewska bez tajemnic! NOWY quiz o pałacowym życiu

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się fundacja Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Co napisał Książę Harry?