Księżna Kate jest nieszczęśliwa w pałacu?! Wiemy, o co może chodzić...

2022-01-02 21:50
Księżna Kate
Autor: SHUTTERSTOCK Księżna Kate

Te wiadomości o księżnej Kate (40 l.) mogą bardzo zaskoczyć! Czyżby małżonka księcia Williama (40 l.) nie była szczęśliwa mimo pozornie bajkowego życia w pałacu? Takie szokujące przesłanie można wyczytać między wierszami z tajemniczej wypowiedzi znajomej pary, która uchyliła rąbka tajemnicy w "The Sun". Powiedziała o czymś, czego nikt nie spodziewałby się po księżnej Kate!

Księżna Kate niemal zawsze wygląda elegancko, pięknie i promiennie. Podczas każdej oficjalnej wizyty jest uśmiechnięta i czarująca, a jeśli wierzyć plotkom pojawiającym się w brytyjskich mediach, nawet domniemany kryzys w małżeństwie z księciem Williamem został zapomniany i zażegnany. W dodatku księżna Kate ma trójkę wspaniałych dzieci - to książę George (8 l.), księżniczka Charlotte (6 l.) i książę Louise (3 l.), a jakby tego wszystkiego było mało, mąż księżnej zostanie kiedyś królem, zaś ona nową królową Wielkiej Brytanii. Czy to dla niej spełnienie wszystkich marzeń? Niekoniecznie! Czyżby małżonka księcia Williama (40 l.) nie była szczęśliwa mimo pozornie bajkowego życia w pałacu? Takie szokujące przesłanie można wyczytać między wierszami z tajemniczej wypowiedzi znajomej pary, która uchyliła rąbka tajemnicy w "The Sun". Powiedziała coś, czego nikt nie spodziewałby się po księżnej Kate! Co takiego?

NIE PRZEGAP: Wielka wyprowadzka Meghan Markle i księcia! Mają dość Ameryki?!

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i książę Harry MIAŻDŻĄ księżną Kate! Tego nikt się nie spodziewał

Sonda
Wolisz księżną Kate czy księżną Meghan?

"Wszystko, czego Catherine kiedykolwiek chciała, to dom na wsi pełen dzieci i psów. Jej nigdy nie interesowały wysokie stanowiska ani sława" - twierdzi anonimowo przyjaciółka księżnej Kate w rozmowie z Emily Andrews w "Sun on Sunday".

A przecież teraz Kate jest sławna na cały świat, trudno wręcz znaleźć osobę, która nie rozpoznałaby jej na zdjęciu! A "wysokie stanowiska"? Trudno wyobrazić sobie wyższe niż pozycja królowej Anglii! Tymczasem Kate już 9 stycznia skończy 40 lat, ale podobno planuje ciche, domowe obchody bez pompy - co byłoby zgodne ze słowami tajemniczej "przyjaciółki"...

NIE PRZEGAP: Jennifer Aniston podniosła nogę MOCNO do góry! Fani są w szoku

NIE PRZEGAP: Zakaz wyjazdu z kraju dla niezaszczepionych! Podano termin

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Jego obraz zawisł w komnatach Księżnej Yorku, Sary Ferguson
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE