Meghan Markle i książę Harry MIAŻDŻĄ księżną Kate! Tego nikt się nie spodziewał

2022-01-01 10:00
Meghan Markle i książę Harry
Autor: AP Meghan Markle i książę Harry

Niewiarygodne informacje o Meghan Markle i księciu Harrym! Kto by się spodziewał tego, że odniosą aż tak miażdżące zwycięstwo nad księżną Kate i księciem Williamem?! Lecz liczby nie kłamią. Najnowsze dane wskazują jednoznacznie na nieoczekiwany triumf uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej. Będziesz w szoku, gdy poznasz te liczby.

Meghan Markle i książę Harry budzą ogromne emocje po swoim odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej. Zazwyczaj muszą mierzyć się z falami krytyki. A to za mocno atakują rodzinę królewską w wywiadzie, a to ktoś wytknie im koloryzowanie czy wręcz jawne mijanie się z prawdą na temat życia w pałacu. Ale jak głosi znane powiedzenie - nieważne, jak mówią, byle mówili. I najwyraźniej sprawdza się ono w przypadku Meghan Markle i księcia Harry'ego! Kto by się spodziewał tego, że odniosą aż tak miażdżące zwycięstwo nad księżną Kate i księciem Williamem?! Lecz liczby nie kłamią. Najnowsze dane wskazują jednoznacznie nad nieoczekiwany triumf uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej. Będziesz w szoku, gdy poznasz te liczby. Co się stało? Szokującą odpowiedź poznasz już za chwilę poniżej!

NIE PRZEGAP: Uprawiali seks na ulicy w biały dzień! Film trafił do sieci, co tam się działo! WIDEO 18 PLUS

NIE PRZEGAP: Wybuchła panika, 12 osób zadeptanych! Horror w noworoczny poranek

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Otóż okazuje się, że według danych Google zebranych przez Lucky Creek, które przytacza "Daily Star", Meghan Markle i książę Harry są... "najbardziej interesującymi członkami rodziny królewskiej". To właśnie informacje o nich były najczęściej wyszukiwane przez użytkowników Google. Hasła związane z Meghan i Harrym były wyszukiwane średnio aż o 64 proc. częściej niż związane z pozostałymi członkami rodziny królewskiej razem wziętymi! A także o 367 proc. (!) częściej niż hasła związane z księciem Williamem i księżną Kate.

NIE PRZEGAP: Wyniki oglądalności Sylwestra Marzeń TVP. Kurski pokazał liczby. Zenek i Maryla zmiażdżyli konkurencję

NIE PRZEGAP: Widzowie Sylwestra z Polsatem nagle zamarli. Poruszające wyznanie Beaty Kozidrak

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE