Uprawiali seks na ulicy w biały dzień! Film trafił do sieci

i

Autor: ARCHIWUM Uprawiali seks na ulicy w biały dzień! Film trafił do sieci

Uprawiali seks na ulicy w biały dzień! Film trafił do sieci, co tam się działo! WIDEO 18 PLUS

2021-12-30 12:40

Wielkie nieba! Ta para naprawdę zaszalała. Kochankowie nie zdołali pohamować gorącej namiętności i przeszli do dzieła pośrodku bulwaru przy plaży pełnej turystów. Co tam się działo! Zaszokowani przechodnie sfilmowali bezwstydników i nagranie obiegło internet. O sprawie wiedzą już władze. A brazylijskie prawo jest w takich przypadkach bezlitosne.

To musiał być naprawdę niepohamowany przypływ namiętności! Brazylijscy kochankowie z Santos zostali sławni przez parę minut seksualnych ekscesów, a teraz mogą gorzko zapłacić za słodkie uniesienia. Tajemnicza para najwyraźniej nie zdołała dotrwać do momentu przejścia z bulwaru pełnego ludzi do sypialni i rzuciła się na siebie jeszcze na ławce. Kochankowie przeszli do dzieła pośrodku ulicy przy plaży pełnej turystów. Nie zwracali uwagi na przechodniów, samochody, ludzi spoglądających na nich z okien i knajpek. Co tam się działo! Zaszokowani przechodnie sfilmowali bezwstydników i nagranie obiegło internet. Co na nim widać?

NIE PRZEGAP: Joseph Fritz będzie wypuszczony na WOLNOŚĆ?! Potwór z Amstetten może wyjść z więzienia

NIE PRZEGAP: Szok! Kim Dzong Un dalej CHUDNIE! Nie poznasz go na tym zdjęciu

Filmik, który w tym momencie można znaleźć w sieci, jest już zapikslowany, gdzieniegdzie krążą jednak jeszcze kadry bez cenzury. Na początku kobieta i mężczyzna siedzą na ławce i - przynajmniej według relacji "Daily Star" - uprawiają seks oralny. Ostatnie kadry pokazują nagą od pasa w dół kobietę siedzącą na mężczyźnie, w tle słychać okrzyki przechodniów. Co teraz będzie? Sprawa otarła się już o władze Santos. Podobno nikt nie zgłosił póki co skargi na policję, ale jeśli zrobi to choć jedna osoba, parze może grozić nawet trzymiesięczne więzienie.

NIE PRZEGAP: Pięć miesięcy więzienia dla modelki! Wszystko przez wielkiego penisa

NIE PRZEGAP: Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!

Sonda
Jaka kara powinna spotkać tych kochanków?

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?
Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE