Księżna Kate skomentowała narodziny córki Meghan! Te słowa mogą zaskoczyć

2021-06-07 8:00 Zofia Dąbrowska
Kate Middleton i książę William
Autor: Terry Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jest komentarz księżnej Kate i księcia Williama na temat narodzin drugiego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego! Lilibet Diana przyszła na świat o godzinie 11:40 czasu lokalnego w szptalu w Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych. Królowa brytyjska już ogłosiła, że jest "zachwycona" narodzinami kolejnej prawnuczki. "Lilibet" to czułe przezwisko, jakim określali ją rodzina i książę Filip. Z kolei drugie imię jest oczywiście nawiązaniem do księżnej Diany, tragicznie zmarłej matki Harry'ego i Williama. Co powiedziała księżna Kate?

Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego jest już na świecie! Lilibet Diana przyszła na świat o godzinie 11:40 czasu lokalnego w szptalu w Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych. "Lilibet" to czułe przezwisko, jakim określali ją rodzina i książę Filip. Z kolei drugie imię jest oczywiście nawiązaniem do księżnej Diany, tragicznie zmarłej matki Harry'ego i Williama. Księżna Kate i książę William już skomentowali na swoim Instagramie narodziny Lilibet Diany. Co napisali? Te słowa mogą zaskoczyć wielu, zwłaszcza po tym, jak w brytyjskiej rodzinie królewskiej doszło do sporego kryzysu. Między innymi Meghan Markle oskarżyła księżną Kate o to, że doprowadziła ją do łez tuż przed ślubem.

NIE PRZEGAP: Córka Meghan Markle i księcia nie będzie księżniczką ale może być królową!

Najwyraźniej księżna Kate nie zamierza mimo wszystko trzymać urazy, a narodziny Lilibet Diany mogą stać się przyczyną wielkiego pojednania w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Świadczy o tym pojednawczy, ciepły ton, w jakim księżna Kate i książę William mówią o narodzinach drugiego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Jesteśmy wszyscy zachwyceni radosnymi wiadomościami o narodzinach małej Lili. Gratulacje dla Harry'ego, Meghan i Archiego".

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II skomentowała narodziny córki Harry'ego i Meghan. Wymowne słowa

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze