Księżna Kate ujawnia prawdę o Meghan Markle! Powiedziała to tylko znajomym

2021-06-04 11:00 Zofia Dąbrowska
Księżna Kate w 2014 roku
Autor: Tim Rooke/REX/EAST NEWS Księżna Kate w 2014 roku

Już wiemy, co księżna Kate tak naprawdę myśli o Meghan Markle i księciu Harrym! Rąbka tajemnicy uchyliła w magazynie "Stella" Camilla Tominey, komentatorka życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się okazuje, księżna Kate ujawniła swoje sekretne myśli na temat uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej przyjaciołom, lecz jej zwierzenia w jakiś sposób przedostały się właśnie do prasy. Okazuje się, że był pewien punkt zwrotny, który zmienił wszystko. Co księżna Kate tak naprawdę myśli o Meghan Markle i księciu Harrym?

Księżna Kate w sekrecie zwierzyła się przyjaciołom o tym, co tak naprawdę myśli o Meghan Markle i księciu Harrym! Jednak sekret ten jakimś sposobem przedostał się właśnie do prasy. Rąbka tajemnicy uchyliła w magazynie "Stella" Camilla Tominey, komentatorka życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Co powiedziała księżna Kate o Meghan Markle i księciu Harrym? Otóż jak twierdzi ekspertka, księżna Kate długo była pewna, że "jeszcze nie jest za późno, by przygarnąć ich z powrotem". Kiedy uciekli za ocean z brytyjskiej rodziny królewskiej, wydawało jej się, że można zażegnać kryzys. Był jednak pewien punkt zwrotny. Jaki?

NIE PRZEGAP: Czarny grzyb atakuje kolejny kraj! Pacjenci ślepną. Czym jest mukormykoza?

Tym punktem zwrotnym był pamiętny wywiad, jakiego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey. Oskarżyli w nim brytyjską rodzinę królewską o wygłaszanie rasistowskich uwag, a Meghan stwierdziła, że księżna Kate doprowadziła ją do łez podczas sprzeczki tuż przed ślubem z Harrym. Po tym, jak rewelacje z wywiadu ujrzały światło dzienne, księżna Kate nie mówiła już o tym, by cofnąć czas i dopowadzić do pojednania.

NIE PRZEGAP: Kolejna księżna odchodzi z pałacu?! ODMAWIA powrotu z Afryki

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze