Księżniczka szczerze o swoim małżeństwie! Zakochała się w BARMANIE!

2021-10-18 6:03
Brytyjska rodzina królewska
Autor: archiwum se.pl

Księżniczka w szczerych słowach podsumowała swoje małżeństwo! Kto by się spodziewał po niej takiej wylewności?! Brytyjska arystokratka wyznała, że zakochała się w zwykłym barmanie. Niedawno minęła trzecia rocznica jej ślubu. Co na to wszystko królowa Elżbieta II?! Przeczytaj, co dokładnie wyznała księżniczka!

Cóż to był za szok i niedowierzanie! Chociaż księżniczka Eugenia mogłaby poślubić księcia krwi, wybrała zwykłego barmana. Dowiedzieliśmy się o tym wszystkim kilka lat temu, a jednak dziś wydaje się, że było to zaledwie wczoraj. 12 października księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank obchodzili trzecią rocznicę uroczystego ślubu, a w lutym urodziło się ich pierwsze dziecko, syn August. Mało kto pamięta, że Eugenia i Jack Brooksbank poznali się, gdy brytyjska księżniczka bawiła w Szwajcarii, a on był tam zwyczajnym kelnerem i barmanem... Historia tej miłości doprawdy wbija w fotel! Przeczytaj, jak się poznali!

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i Harry są warci ponad MILIARD! Pobili rekord?

NIE PRZEGAP: James Bond chodzi po gejowskich barach! W końcu się przyznał

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?

Mało kto pamięta, że było to jeszcze w... 2010 roku. Para jest ze sobą aż 11 lat! - To była miłość od pierwszego wejrzenia - wyznawała szczerze Eugenia w programie "This Morning" - Myślę, że zadzwoniłam wtedy do mamy i powiedziałam coś w rodzaju: "Właśnie poznałam tego faceta Jacka" i to chyba tak się zaczęło - powiedziała wzruszona wnuczka Elżbiety II. Pozostaje życzyć im kolejnych, niezliczonych lat wspólnego życia!

NIE PRZEGAP: Brat Meghan Markle szokuje! Mówi o rozpadzie małżeństwa z księciem

NIE PRZEGAP: Ktoś chce otruć królową Elżbietę II? Genialny pomysł ujawniony

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?
Kuyavian Slow Wedding, czyli alternatywne targi ślubne w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE