Ktoś chce otruć królową Elżbietę II? Genialny pomysł ujawniony

2021-10-15 6:30
Królowa Elżbieta II
Autor: Eastnews Królowa Elżbieta II

Czyżby jakieś złe siły dybały na życie królowej brytyjskiej?! Wyszedł na jaw pewien sekretny sposób, jakiego pałacowi pracownicy oraz sama monarchini używają, by uchronić ją przed dosypaniem do wykwitnych posiłków jakiejś trucizny. Plan jest konsekwentnie wcielany w życie za każdym razem! Tylko rutynowe działanie, a może Elżbieta II jest w niebezpieczeństwie?

Życie królowej Elżbiety II nie jest usłane różami. Przez całe życie monarchini musi trzymać się protokołu, który reguluje każdy jej dzień w najdrobniejszych nawet szczegółach. Podobnie ścisłe reguły obowiązują podczas posiłków spożywanych przez królową brytyjską. A zasady, których istnienie właśnie ujawnił Channel 5 w programie "Sekrety Królewskiej Kuchni" mogą naprawdę niepokoić! Czyżby jakieś złe siły dybały na życie królowej brytyjskiej?! Wyszedł na jaw pewien sekretny sposób, jakiego pałacowi pracownicy oraz sama monarchini używają, by uchronić ją przed dosypaniem do wykwintnych posiłków jakiejś trucizny. Plan jest konsekwentnie wcielany w życie za każdym razem! Otóż jak ujawnia brytyjska telewizja Channel 5, istnieje pewien prosty i tani, ale genialny sposób na to, by uchronić królową brytyjską przed otruciem.

NIE PRZEGAP: Szok! Brytyjska księżna ujawniła swoją dietę. Nie unika alkoholu

NIE PRZEGAP: Atak w Norwegii, 5 osób zastrzelonych z łuku. Kim jest sprawca? NOWE fakty

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?

Mianowicie do samego końca, czyli dopóki monarchini nie zjawi się przy stole nie wiadomo, z którego talerza będzie jadła. Dopiero wtedy, gdy cały stół jest zastawiony, najbardziej zaufany pałacowy pracownik wybiera jeden talerz spośród wszystkich przygotowanych dla domowników czy gości bankietu. Mało tego! Potrawy wybiera sama królowa. Tym sposobem, gdyby ktoś chciał ją otruć, musiałby wytruć wszystkich uczestników przyjęcia i użyć naprawdę dużej ilości trucizny, a takie zachowanie z pewnością nie uszłoby uwadze pałacowej służby. Czy to tylko rutynowe działanie? Oby tak!

NIE PRZEGAP: Mały nosorożec uśpiony w zoo zaraz po narodzinach! Powód szokuje

NIE PRZEGAP: 90-latek poleciał w kosmos! Książę William nie wytrzymał

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE