Brat Meghan Markle szokuje! Mówi o rozpadzie małżeństwa z księciem

2021-10-16 6:30
Meghan Markle i książę Harry
Autor: JEREMY SELWYN/AFP/East News

Małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego niebawem się rozsypie?! Takie mocne stwierdzenia wygłosił w australijskiej telewizji brat przyrodni Meghan Markle. 55-letni Thomas Markle Junior nie szczędził przyrodniej siostrze gorzkich słów, a księciu Harry'emu mrożących krew w żyłach ostrzeżeń. Co powiedział Thomas Markle Junior?

Czy małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego przetrwa długie lata, a może niebawem się rozpadnie? Opinie i przewidywania są przeróżne. Jedni wskazują na to, że para się uzupełnia, inni zwracają uwagę na dominującą rolę Meghan i dopatrują się w jej zachowaniu wyrachowania. Jaka jest prawda? Swoje zdanie w tej kwestii wypowiedział także brat przyrodni Meghan Markle. 55-letni Thomas Markle Junior nie szczędził przyrodniej siostrze gorzkich słów, a księciu Harry'emu mrożących krew w żyłach ostrzeżeń. 55-latek bierze udział w reality show Big Brother VIP emitowanym w australijskiej telewizji. Już wcześniej wypowiadał się tam o Meghan, określając ją słowem "płytka" i ostrzegając Harry'ego, że żona "zniszczy mu życie".

NIE PRZEGAP: 90-latek poleciał w kosmos! Książę William nie wytrzymał

NIE PRZEGAP: "Kevin sam w domu" WRACA! Ale bez Kevina...

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?

Teraz dolał oliwy do ognia! "Ona przespacerowała się po nim i go rzuciła" - mówi Thomas Markle Junior o pierwszym mężu Meghan. Markle i producent Trevor Engelson byli małżeństwem w latach 2011-2013, w 2018 aktorka wzięła ślub z Harrym. "Harry jest następny w kolejce do pieńka" - powiedział mocno brat przyrodni Meghan, mając na myśli pieniek do rąbania drewna... Groza!

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ma kłopoty ze zdrowiem? Te zdjęcia bardzo niepokoją!

NIE PRZEGAP: Oto córka Kate Moss! Lila jest ładniejsza do matki?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE