Oto córka Kate Moss! Lila jest ładniejsza do matki?

2021-10-13 14:15
Lila Moss i Kate Moss
Autor: AP/Associated Press/East News

Córka sławnej Kate Moss (47 l.) sama została modelką! Lila Grace Moss Hack (19 l.) pojawiła się już nawet na okładce prestiżowego Vogue i pozuje w skąpych ciuszkach. Podoba ci się córka Kate Moss? Czy Lila Grace jest ładniejsza, niż jej matka była w jej wieku? Na ten temat rozgorzała już wielka dyskusja! Zobacz zdjęcia i oceń sam, głosuj w naszej specjalnej sondzie!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni! To było kwestią czasu, by piękna córka Kate Moss (47 l.) też została modelką. Lila Grace Moss Hack (19 l.) ma już 19 lat i stawia pierwsze kroki w modowej branży. Pojawiła się już nawet na okładce prestiżowego Vogue Hong Kong i pozuje w skąpych ciuszkach, które odsłaniają jej niezwykle szczupłą sylwetkę. Kim jest Lila Moss? Ojcem młodej modelki jest dziennikarz, dyrektor kreatywny i założyciel Dazed Media - Jefferson Hack (50 l.). Był związany z Kate Moss na początku lat dwutysięcznych, spotykali się w latach 2001-2004, a Lila urodziła się w roku 2002. Dziś Jefferson Hack i Kate Moss mają przyjacielskie relacje i nigdy nie kłócili się o to, z kim będzie mieszkała Lila Grace.

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ma kłopoty ze zdrowiem? Te zdjęcia bardzo niepokoją!

NIE PRZEGAP: Dramatyczny apel Demi Lovato! "Nie obrażajcie KOSMITÓW!"

Sonda
czy Lila jest ładniejsza niż Kate Moss za młodu?

Jak potoczy się kariera młodej modelki? Oby tylko jej podobieństwo do matki nie okazało się zbyt daleko idące. Gdy Lila Grace miała zaledwie trzy lata, Kate Moss została sfotografowana podczas zażywania kokainy. Problemy z używkami położyły się cieniem na życiu 47-latki, ale jej kariera ucierpiała na tym tylko chwilowo. Mimo wszystko nadal uważana jest za ikonę mody i popkultury.

NIE PRZEGAP: Tego nie może jeść księżna Kate! Jak ona to wytrzymuje?!

NIE PRZEGAP: Zaginiona dziewczynka odnaleziona! 8-latka cudem przeżyła w górach

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE