Leonardo Di Caprio znów TO zrobił! Rzucił 25-letnią dziewczynę, bo... była już za stara?

i

Autor: Shutterstock; Marco Provvisionato / IPA/Press Associat Di Caprio nie umawia się z kobietami po 25. roku życia

Gwiazdor znów do wzięcia

Leonardo Di Caprio znów TO zrobił! Rzucił 25-letnią dziewczynę, bo... była za stara?

2022-09-01 10:32

Leonardo Di Caprio to jeden z najzdolniejszych i najbardziej wszechstronnych aktorów w Hollywood, choć od dawna ma przyklejoną łatkę amanta. Trudno się dziwić, bo w życiu prywatnym rzeczywiście nim jest. Ilość jego romansów jest niezliczona, a jego partnerki to zwykle supermodelki lub początkujące aktorki. Łączy je jedno: Di Caprio porzuca każdą, która kończy 25 lat. O co tu chodzi?

Pamiętacie historię o Kopciuszku, który przed północą musiał uciekać z królewskiego balu? Leonardo Di Caprio również ucieka - za każdym razem, gdy jego dziewczyna zbliży się do 25. roku życia lub go przekroczy. Na początku tego tygodnia gruchnęła wiadomość o rozstaniu gwiazdora z ostatnią ukochaną, aktorką i modelką Camillą Morrone, z którą był od czterech lat. Kobieta 16 czerwca tego roku skończyła 25 lat i podobno właśnie od tamtej pory w miłosnym gniazdku przestało się układać. Jeśli to prawda, to wygląda na to, że... Di Caprio ma problem. Plotkarskie serwisy z USA prześledziły miłosne losy aktora i potwierdziły, że 25. rok życia jego partnerek jest granicą, której gwiazdor nie potrafi pokonać.

Wszystkie miłości Leonardo Di Caprio

"Page Six" wymienia: od 2000 do 2005 roku Di Caprio spotykał się modelką Gisele Bündchen - rozstali się, gdy miała 23 lata. Potem wdał się w romans z inną modelką - Bar Refaeli, z którą był przez 6 lat, aż skończyła 25 lat. Na koncie ma też związki z Toni Garrn, Kelly Rohrbach i Niną Agdal. Wszystkie porzucał, zanim weszły w 25. rok życia. Dziś Di Caprio ma 48 lat i z pewnością wkrótce usłyszymy o jego kolejnym związku. Chyba że nie będzie już chętnych, by wiązać się z aktorem od początku czując widmo zbliżającego się nieuchronnie rozstania. "Page Six" powołuje się na źródło bliskie gwiazdorowi, wg którego Di Caprio zachowuje się w ten sposób, bo nie potrafi się ustatkować. "Dziewczyny w wieku 25 lat szukają czegoś więcej — chcą wyjść za mąż i się ustatkować. Nie tego chce Leo. Nie chce zakładać  rodziny i nie chce przebywać w pobliżu kobiet, które mogą go do tego namawiać" - uważa informator. 

CZYTAJ TAKŻE: Putin zaatakuje Polskę? Polityk nie ma złudzeń. "Jeśli Ukraina upadnie, pomaszeruje aż do Berlina"

Gorące romanse Maryli Rodowicz. Historia z Koprem

Leonardo Di Caprio znów do wzięcia. Cały internet się śmieje

Miłosne perypetie gwiazdora "Wilka z Wall Street" rozbudziły kreatywność. Media społecznościowe są dosłownie zasypane memami i żartami na temat zachowania aktora. Netflix, który w tym roku obchodzi 25 lat istnienia, żartuje, że Di Caprio właśnie zrezygnował z jego subskrypcji. Z kolei linie lotnicze Rynair, istniejące od 37 lat, wskazują, że od 12 nie widziały u siebie aktora. "Dziewczyna, którą Leonardo Di Caprio rzuci, gdy będzie miał 72 lata, urodziła się dzisiaj" - podsumował jeden z Internautów.

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje Charlbi Dean. Zagrała w nagrodzonym w Cannes filmie, miała tylko 32 lata. Co się stało?

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany