Łukaszenka pokonał koronawirusa! Pomogły traktory i wódka?!

2020-07-29 7:23 zw
Aleksander Łukaszenka
Autor: ARCHIWUM

Aleksandr Łukaszenka miał koronawirusa, ale przeszedł go bezobjawowo! Białoruski przywódca od początku pandemii lekceważył zagrożenie i wymieniał coraz to dziwniejsze terapie, które jego zdaniem zabezpieczają przed Covid-19. Znamy je wszystkie!

Co za ironia losu! Aleksandr Łukaszenka, który od początku pandemii lekceważył zagrożenie ze strony koronawirusa, sam się nim zaraził. Ale jak przekonuje białoruski przywódca, przeszedł chorobę bezobjawowo i ani na chwilę nie zwolnił tempa. - Tak jak mówiłem, 97 proc. ludzi przechodzi to zakażenie bezobjawowo - dowodzi prezydent. Co sprawiło, że w przeciwieństwie do choćby brytyjskiego premiera Borisa Johnsona, który też miał koronawirusa, nie potrzebował respiratora, szpitala ani nawet zwolnienia lekarskiego?

Łukaszenka od początku pandemii słynął z szokujących wypowiedzi na jej temat. Dowodził, że to nie lekarstwa chronią przed zarazą, a całkiem co innego! Na przykład praca na roli. - Traktor wszystkich wyleczy, pole wszystkich wyleczy – mówił w telewizji CTV. Potem polecał sport, a przede wszystkim hokeja, którego sam uwielbia. Ale najważniejszą terapią antywirusową są zdaniem Łukaszenki sauna i wódka. Jak mówi, gdyby każdy pił codziennie pięćdziesiątkę, to wirus nie miałby pola do popisu!

Koronawirus: Zenek Martyniuk uczy, jak myć ręce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze