Ma 56 lat i szuka miłości! Jej zdjęcia w bikini szokują

2021-07-31 8:00
 Paulina Porizkova
Autor: INSTAGRAM Paulina Porizkova

Top modelka Paulina Porizkova (56 l.) zaledwie kilka dni temu ujawniła, że po paru miesiącach romansu rozstała się z partnerem, scenarzystą Aaronem Sorkinem (60 l.). Ale najwyraźniej top modelka nie zamierza zamykać się w czterech ścianach i rozpaczać. Wręcz przeciwnie – gwiazda wrzuca do internet coraz śmielsze zdjęcia.

Uwaga wszyscy mężczyźni! Ta piękność właśnie znów stała się wolna. Top modelka Paulina Porizkova (56 l.) zaledwie kilka dni temu ujawniła, że po paru miesiącach romansu rozstała się z partnerem, scenarzystą Aaronem Sorkinem (60 l.). Ale najwyraźniej top modelka nie zamierza zamykać się w czterech ścianach i rozpaczać. Wręcz przeciwnie – gwiazda wrzuca do internet coraz śmielsze zdjęcia, a one coraz bardziej kuszą wszystkich dookoła. Sylwetki Porizkovej nadal mogą pozazdrościć trzykrotnie młodsze kobiety. Nie ulega wątpliwości, że taka piękność nie będzie długo sama! Paulina Porizkova gwiazdą "Playboya" została w 1987 r., a do dziesięciu najpiękniejszych kobiet świata została zaliczona przez "Harper's Bazaar" w 1992 r. 

NIE PRZEGAP: Znany kardynał napastował 16-latka?! Mówił, że to sakrament

NIE PRZEGAP: Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu? Jest mowa o więzieniu

NIE PRZEGAP: Szokująca kreskówka o rodzinie królewskiej! Nie darowali nawet królowej

NIE PRZEGAP: Tajemnicza operacja pierwszej damy! Lekarze wydali oświadczenie

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE