Pędziła autem pod prąd! Zabiła kobietę i pięcioro dzieci, ojciec przeżył

i

Autor: facebook, Fox 32 Chicago(2)

Tragedia pod Chicago

Matka i pięcioro dzieci zginęły w potwornym wypadku. Ojciec zmarł w szpitalu

2022-08-06 4:55

Mężczyzna, który jako jedyny przeżył potworny wypadek samochodowy pod Chicago, niestety również zmarł w szpitalu. Takie informacje przekazało biura koronera. Thomas Dobosz (+32 l.) był ojcem i mężem kobiety oraz czwórki dzieci, które zginęły na miejscu. Nie żyje też piąte dziecko, które znajdowało się w ich aucie, a także 22-letnia sprawczyni wypadku.

32-latka i pięcioro dzieci zginęły w wypadku. W ich auto wjechała kobieta jadąca pod prąd. Ojciec i mąż zmarł w szpitalu

To niestety nie koniec niewyobrażalnej tragedii, do której doszło pod Chicago. Jedyna osoba, która przeżyła tajemnicze niedzielne zderzenie i pożar dwóch aut, także zmarła w szpitalu. Ostatnią ofiarą wypadku samochodowego był Thomas Dobosz (+32 l.), ojciec i mąż Lauren Dobosz (+32 l.) oraz czwórki dzieci, które zginęły na miejscu. To 13-letnia Emma, 7-letni Lucas, 6-letni Nicholas oraz 5-letnia Ella. Nie żyje też piąte dziecko, które znajdowało się w ich aucie, koleżanka najstarszej z córek, czyli Katriona Koziara (+13 l.). Zginęła również 22-letnia sprawczyni wypadku, Jennifer Fernandez. "Tom ma teraz anielskie skrzydła i jest już razem ze swoją wspaniałą żoną Lauren i cudownymi dziećmi. Zachowajcie tę rodzinę w swoich modlitwach" - czytamy na stronie, na której zorganizowano zbiórkę pieniędzy na pogrzeby ofiar. Tymczasem nadal nie wiadomo, dlaczego doszło do tej tragedii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rozpowszechniał teorie spiskowe, zapłaci cztery miliony dolarów. Wyrok dla radiowca

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak dziś wygląda 89-letnia Joan Collins! Pokazała się w bikini, mąż z gołą klatą

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Rodzina Doboszów jechała na wakacje. Wszyscy zginęli w potwornym wypadku

W niedzielę, 31 lipca w środku nocy drogą przez niewielkie Riley pod Chicago mknął samochód Acura TSX kierowany przez Jennifer Fernandez. Dlaczego młoda kobieta jechała niewłaściwym pasem ruchu? To wyjaśni śledztwo, bo 22-latka zabrała swoją tajemnicę do grobu. Niestety, na drodze, którą jechała Jennifer Fernandez, pojawiło się inne auto. Był to Chevrolet wiozący małżeństwo z Rolling Meadows, czwórkę ich dzieci i koleżankę najstarszej z dziewczynek. Jechali na wakacje do Minnesoty. Była druga w nocy i dzieci pewnie spały, gdy doszło do tragedii. Oba pojazdy zderzyły się z potworną siłą, a potem stanęły w płomieniach. Na miejscu dramatu służby ratunkowe odnalazły tylko jedną żywą osobę - Thomasa Dobosza. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w stanie krytycznym, teraz i on przegrał walkę o życie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodziła trojaczki przez cztery lata! Dzieci mają od miesiąca do 4 lat

PRZECZYTAJ TAKŻE: Trzynaście osób spłonęło w klubie nocnym! Przerażające wideo trafiło do sieci

QUIZ o znakach drogowych

Pytanie 1 z 10
Proste pytanie na rozgrzewkę. Ten znak oznacza...
Znak B-1 zakaz ruchu
Jechał "pod prąd" drogą ekspresową niedaleko Świecia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE