Pędziła autem pod prąd! Zabiła kobietę i pięcioro dzieci, ojciec przeżył

i

Autor: facebook, Fox 32 Chicago(2)

Tragedia pod Chicago

Matka i pięcioro dzieci zginęły w potwornym wypadku. Ojciec zmarł w szpitalu

2022-08-06 4:55

Mężczyzna, który jako jedyny przeżył potworny wypadek samochodowy pod Chicago, niestety również zmarł w szpitalu. Takie informacje przekazało biura koronera. Thomas Dobosz (+32 l.) był ojcem i mężem kobiety oraz czwórki dzieci, które zginęły na miejscu. Nie żyje też piąte dziecko, które znajdowało się w ich aucie, a także 22-letnia sprawczyni wypadku.

32-latka i pięcioro dzieci zginęły w wypadku. W ich auto wjechała kobieta jadąca pod prąd. Ojciec i mąż zmarł w szpitalu

To niestety nie koniec niewyobrażalnej tragedii, do której doszło pod Chicago. Jedyna osoba, która przeżyła tajemnicze niedzielne zderzenie i pożar dwóch aut, także zmarła w szpitalu. Ostatnią ofiarą wypadku samochodowego był Thomas Dobosz (+32 l.), ojciec i mąż Lauren Dobosz (+32 l.) oraz czwórki dzieci, które zginęły na miejscu. To 13-letnia Emma, 7-letni Lucas, 6-letni Nicholas oraz 5-letnia Ella. Nie żyje też piąte dziecko, które znajdowało się w ich aucie, koleżanka najstarszej z córek, czyli Katriona Koziara (+13 l.). Zginęła również 22-letnia sprawczyni wypadku, Jennifer Fernandez. "Tom ma teraz anielskie skrzydła i jest już razem ze swoją wspaniałą żoną Lauren i cudownymi dziećmi. Zachowajcie tę rodzinę w swoich modlitwach" - czytamy na stronie, na której zorganizowano zbiórkę pieniędzy na pogrzeby ofiar. Tymczasem nadal nie wiadomo, dlaczego doszło do tej tragedii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rozpowszechniał teorie spiskowe, zapłaci cztery miliony dolarów. Wyrok dla radiowca

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak dziś wygląda 89-letnia Joan Collins! Pokazała się w bikini, mąż z gołą klatą

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Rodzina Doboszów jechała na wakacje. Wszyscy zginęli w potwornym wypadku

W niedzielę, 31 lipca w środku nocy drogą przez niewielkie Riley pod Chicago mknął samochód Acura TSX kierowany przez Jennifer Fernandez. Dlaczego młoda kobieta jechała niewłaściwym pasem ruchu? To wyjaśni śledztwo, bo 22-latka zabrała swoją tajemnicę do grobu. Niestety, na drodze, którą jechała Jennifer Fernandez, pojawiło się inne auto. Był to Chevrolet wiozący małżeństwo z Rolling Meadows, czwórkę ich dzieci i koleżankę najstarszej z dziewczynek. Jechali na wakacje do Minnesoty. Była druga w nocy i dzieci pewnie spały, gdy doszło do tragedii. Oba pojazdy zderzyły się z potworną siłą, a potem stanęły w płomieniach. Na miejscu dramatu służby ratunkowe odnalazły tylko jedną żywą osobę - Thomasa Dobosza. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w stanie krytycznym, teraz i on przegrał walkę o życie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodziła trojaczki przez cztery lata! Dzieci mają od miesiąca do 4 lat

PRZECZYTAJ TAKŻE: Trzynaście osób spłonęło w klubie nocnym! Przerażające wideo trafiło do sieci

QUIZ o znakach drogowych

Pytanie 1 z 10
Proste pytanie na rozgrzewkę. Ten znak oznacza...
Znak B-1 zakaz ruchu
Jechał "pod prąd" drogą ekspresową niedaleko Świecia