Gdy miała 19 lat kazali jej się przespać z DiCaprio, by kontynuować karierę. Szokujące wyznanie gwiazdy!

i

Autor: Shutterstock Gdy miała 19 lat kazali jej się przespać z DiCaprio, by kontynuować karierę. Szokujące wyznanie gwiazdy!

Leo miał wtedy 30 lat

"Miałam 19 lat, gdy kazano mi się przespać z DiCaprio, by kontynuować karierę". Szokujące wyznanie gwiazdy!

2023-02-10 12:21

Leonardo DiCaprio znów jest na pierwszych stronach gazet i to niestety nie z powodu dokonań artystycznych. Aktor, znany z tego, że spotyka się tylko z kobietami poniżej 25. roku, przeszedł ostatnio samego siebie, bo poderwał... 19-latkę. Fani kpią, że gdy grał w "Titanicu", jej nie było nawet na świecie. Przy okazji wypłynęła afera związana z inną 19-latką, której "polecono przespać się z DiCaprio dla kariery".

Leonardo DiCaprio (49 l.) od dawna ma łatkę amanta, podrywacza i miłośnika o wiele młodszych od siebie kobiet. Jego wybrankami zawsze były początkujące modelki i aktorki, a gdy tylko zbliżały się lub osiągały wiek 25 lat, Leo uciekał w popłochu. Podobnie było kilka miesięcy temu, gdy gwiazdor rozstał się z aktorką i modelką Camillą Morrone, z którą był całe cztery lata, a która latem zeszłego roku skończyła 25 lat. Od tamtej pory aktor zdąży się już uwikłać w kilka romansów, jednak najwięcej emocji wzbudził jego ostatni miłosny podbój. 

Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną. "Gdy on grał w Titanicu, jej nie było na świecie"

Plotkarskie media na całym świecie kilka dni temu ogłosiły, że Leo ma nową ukochaną, a jest nią niejaka Eden Polani, pochodząca z Izraela modelka która ma zaledwie 19 lat! Na aktora spłynęła fala krytyki za to, że dziewczyna jest od niego młodsza o 30 lat, mogłaby spokojnie być jego córką i przede wszystkim jest jeszcze dzieckiem. Okazuje się jednak, że to nie pierwsza 19-latka, jaka pojawiła się na horyzoncie. "Daily Mail" przypomina wywiad Mischy Barton (37 l.), która kilkanaście lat temu grała jedną z głównych ról w bijącym rekordy popularności serialu dla młodzieży "Na fali". 

Szokująca propozycja menadżera

Będąc u szczytu sławy wyznała, że gdy miała 19 lat spotkała Leonardo DiCaprio w czasie, gdy on realizował w Malibu zdjęcia do kolejnego filmu. Leo był właśnie po głośnym rozstaniu z modelką Gisele Bundchen. Ówczesny menadżer Barton próbował wepchnąć dziewczynę w ramiona aktora. Podobno powiedział jej wprost: "Dla dobra swojej kariery powinnaś iść i się z nim przespać". "Odpowiedziałam mu, że ​​nie jestem zainteresowana starszymi mężczyznami. Leo miał wtedy jakieś 30 lat" - opowiadała w wywiadzie dla magazynu "Harpers & Queen". 

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany