Donald Trump

i

Autor: Gage Skidmore flickr.com Były prezydent Donald Trump oskarżony o zawyżanie wyceny swoich nieruchomości

Nowy skandal wokół Trumpa

Mocne wyznania modelki na temat Donalda Trumpa! "On naprawdę to powiedział"

2022-11-05 6:10

Donald Trump (76 l.) znów stał się bohaterem skandalu! Kochanka sprzed lat udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła pewne krążące od lat plotki na temat byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Kara Young (47 l.) spotykała się z Trumpem pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Co ujawniła?

Przez lata zastanawiano się, czy Donald Trump naprawdę to zrobił. Była kochanka rozwiewa wątpliwości

Donald Trump nie raz był oskarżany o rasizm czy seksizm. Czy słusznie? Najnowsze rewelacje na temat byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych zapewne nie przyczynią się do poprawy jego wizerunku pod tym względem. Amerykański polityk znowu stał się bohaterem obyczajowego skandalu. A wszystko dlatego, że była kochanka eks prezydenta zdecydowała się udzielić wywiadu na jego temat. Kara Young (47 l.) spotykała się z Trumpem pod koniec lat dziewięćdziesiątych, tuż po tym, jak rozwiódł się z Martą Maples, swoją drugą żoną. Opowiedziała o tym w wywiadzie z Deborah Norville dla "Inside Edition". To pierwszy wywiad modelki od czasu, kiedy Donald Trump został prezydentem USA. Co zdecydowała się ujawnić?

"Odziedziczyłaś urodę po matce, a inteligencję po ojcu". Trump pozwolił sobie na rasistowski żart

Reporterka zapytała Karę, czy to prawda, co mówiło się kiedyś o Trumpie w jej kontekście. Chodziło o bardzo niefortunny komplement, jakim republikanin miał uraczyć Young, mówiąc jej, że odziedziczyła urodę po matce, ale inteligencję po ojcu, podczas gdy matka modelki była czarnoskóra, zaś ojciec biały. "Tak, on to powiedział" - potwierdziła Kara Young. Jednak jak dodała, rozmowa ta miała swój ciąg dalszy. Modelka odpowiedziała Trumpowi, że to nie było zabawne, na co on zapewnił, że tylko żartował. "Potem się rozstaliśmy, ale nie mam do niego żalu. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale on jest bardzo zabawny i ma dobry charakter" - podkreśla Kara Young, dodając, że gdy Trump wygrał wybory, telefonowała do niego nawet z gratulacjami.

Sonda
Czy zagłosowałbyś teraz na Trumpa, gdybyś mógł głosować w USA?

QUIZ. Od Waszyngtona do Bidena. Rozpoznasz prezydentów USA? Z czego ich pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym prezydentem USA?
Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany