Mordują rodziny, bo nie mogą już wytrzymać w domach! Fala zbrodni

2020-04-01 14:40 zw

Jak wytrzymać z własną rodziną w czterech ścianach, kiedy mija kolejny tydzień pandemii? Przez Wielką Brytanię przetacza się fala kwarantannowych mordów! Co najmniej dziewięć zgonów na Wyspach policja wiąże z awanturami w dobie koronawirusa. Zabójstwa, samobójstwa... a to dopiero początek pandemii.

Społeczna izolacja może doprowadzić nawet do zbrodni, kiedy jest się odizolowanym w towarzystwie własnej rodziny. Brytyjski "Daily Mail" alarmuje: przez kraj zaczyna przetaczać się fala kwarantannowych zbrodni. Już wcześniej o zjawisku narastającej w związku z pandemią przemocy domowej pisał niemiecki "Bild", ostrzegając przed skutkami zamknięcia w czterech ścianach przez dłuższy czas. Niestety, te czarne scenariusze sprawdzają się na Wyspach.

Prezydent Białorusi drwi z koronawirusa i zdradza swój sposób na ochronę [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co najmniej dziewięć zgonów na Wyspach policja wiąże z awanturami w dobie koronawirusa. Jeden z najbardziej szokujących mordów miał miejsce w Nowej Południowej Walii. 69-latek zamordował tam 67-letnią żonę, prawdopodobnie uderzając ją w głowę tępym narzędziem. Sąsiedzi pary mówią, że przed pandemią w domu tym nigdy nie dochodziło do awantur. Inną ofiarą izolacji jest 31-letnia pielęgniarka zadźgana nożem przez swojego partnera podczas awantury.

Psycholog Maria Rotkiel o relacjach międzyludzkich w czasie epidemii. [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.