Nastolatek próbował zabić matkę, bo kazała mu sprzątać w pokoju. To niewiarygodne, co jej zrobił!

i

Autor: POLICJA

To nie wszystko!

Nastolatek próbował zabić matkę, bo kazała mu posprzątać pokój. Pobił ją patelnią!

2022-12-20 15:23

17-letni Tobias "Toby" Jacob Brewer trafił do aresztu po tym, jak zaatakował swoją mamę. Zgodnie z ustaleniami śledczych wielokrotnie uderzył ją patelnią w głowę i kilka razy dźgnął nożem, próbując ją zabić. Policjantom powiedział, że zrobił to, bo miał już dość jej ciągłego czepiania się o bałagan w pokoju. Jego sprawą zajmie się sąd dla dorosłych.

Przerażająca historia z Florydy (USA). 17-letni Toby Brewer został aresztowany 30 listopada pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Chłopak zaatakował w domu własną mamę, bo kazała mu posprzątać w pokoju. "Podejrzany powiedział, że nie lubi sprzątać i był zmęczony ciągłym narzekaniem ofiary (jego mamy) na bałagan" – można przeczytać w policyjnym raporcie, którego treść cytuje "New York Post". 

Floryda. 17-latek pobił mamę patelnią. Potem chciał ją zastrzelić

Zgodnie z ustaleniami śledczych napastnik kilka razy uderzył mamę patelnią w głowę, po czym również kilkukrotnie dźgnął ją nożem kieszonkowym. Brewer zeznał też, że po wszystkim zabrał z torebki matki oba komplety kluczyków do samochodu, a także wszystkie pieniądze, jakie miała w portfelu. Wszystko po to, by uciec. "Przyznał również, że wysłał SMS do przyjaciela, z prośbą, by pożyczył mu broń, żeby mógł zastrzelić matkę" - głosi oświadczenie policji. 

Próbował zabić matkę, kobieta walczy o życie

Funkcjonariusze dopadli go po trwającym kilka godzin pościgu samochodowym - chłopak rozbił się na drzewie. Matka nastolatka w szpitalu walczy o życie, jest w stanie krytycznym. Zdołała jedynie powiedzieć, że "Toby jej to zrobił". Chłopak, który początkowo trafił do aresztu dla nieletnich, będzie sądzony jak dorosły. 

Sonda
Jak często sprzątasz mieszkanie?
Pobił matkę, bo powiedziała mu, że nie jest jej synem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany