Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

i

Autor: Facebook

Seks nauczycielka

Nauczycielka uprawiała seks z 16-letnim uczniem w aucie! Wyrok może zaskoczyć

2023-03-10 17:30

Jest wyrok w sprawie seks nauczycielki! 31-letnia Monique Ooms zakochała się w swoim 16-letnim uczniu ze szkoły w Australii. Para spotykała się ukradkiem, by uprawiać seks w samochodzie nauczycielki zaparkowanym w lesie. Gdy sprawa wyszła na jaw, kobieta trafiła przed sąd. Wyrok w tej sprawie może zaskakiwać.

31-letnia nauczycielka przyznała się do seksu z 16-letnim uczniem! Sędzia uznał, że kobieta nie trafi do więzienia

Czy 31-letnia nauczycielka, która uprawia seks z 16-letnim uczniem, powinna trafić do więzienia? Sąd w Australii uznał, że wcale nie! Sprawa, która podzieliła antypody, ma swój początek jeszcze latem ubiegłego roku. Wtedy 31-letnia Monique Ooms zakochała się w swoim 16-letnim uczniu ze szkoły w Australii. Wysyłała mu wiadomości na Instagramie, a on jej odpowiedział. Pisał, że też się w niej zakochał. Nauczycielka wysyłała mu nie tylko miłosne wyznania, ale także rozbierane zdjęcia. W końcu zakazany romans przeniósł się do świata realnego. Para spotykała się ukradkiem, by uprawiać seks w samochodzie nauczycielki zaparkowanym w lesie. Czasami chodzili także do domu Monique Ooms. W końcu ktoś odkrył sekretny romans pani pedagog i doniósł na nią do dyrekcji szkoły. Dyrektor wyrzucił 31-latkę z pracy i wezwał policję.

Sędzia wyjaśnił, dlaczego 31-latka nie zostanie uwięziona. Ma trzy argumenty

Kobieta przyznała się do czterech zarzutów "seksualnej penetracji dziecka będącego pod jej opieką lub nadzorem". Jednak sędzia John Smallwood wydał zaskakujący wyrok. Postanowił, że kobieta nie pójdzie do więzienia. Jak argumentował, uczeń w chwili popełnienia czynu przez Ooms miał już prawie 17 lat, trudno też było dopatrzeć się w nim oznak bycia skrzywdzonym, martwił się wręcz losem sądzonej kochanki. Ponadto stan psychiczny oskarżonej był zły, 31-latka leczyła się psychiatrycznie po tym, jak sprawa zyskała ogólnokrajowy rozgłos. "Między nią a nastolatkiem miała miejsce rozmowa o niestosowności tego wszystkiego, a jednak on wyraził zgodę, a to czyni sytuację jasną" - powiedział sędzia. W efekcie nauczycielka nie trafi za kratki.

Sonda
Czy nauczyciel to poważany zawód?

QUIZ. Sobotnia ortografia. Takie dyktando mają uczniowie w 8 klasie. Ogarniasz?

Pytanie 1 z 13
Wskaż prawidłowe uzupełnienie: Co za pe[?]! [?] dopadła mnie [?], i to w samym środku [?]palnego lata!
Nauczycielka zabiła 11-letniego syna swojego byłego kochanka. Tak wygląd grób Piotrusia 20 lat po tragedii w Czarnej Białostockiej