Niedźwiedzie zagrażają Elżbiecie II?! Groza w rodzinie królewskiej

2021-12-08 9:00
Niedźwiedzie i wilki na królewskich ziemiach! Elżbieta II przerazona?
Autor: SHUTTERSTOCK, AP Niedźwiedzie i wilki na królewskich ziemiach! Elżbieta II przerazona?

To prawdziwy szok w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Choć aż trudno w to uwierzyć, w parlamencie całkowicie na poważnie odbyła się debata na temat możliwego zagrożenia pożarciem królowej Elżbiety II przez niedźwiedzia. To dlatego, że na królewskich włościach już niebawem mogą pojawić się te dorodne drapieżniki i dziko zaryczeć! Jak to możliwe?

Najpierw ucieczka Meghan Markle i księcia Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej, potem pedofilski skandal księcia Andrzeja, plotki o rychłej abdykacji, a teraz jeszcze to! Takiego szoku i takiego niedowierzania w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie było od stuleci. Wszystko przez znanego ekologa Chrisa Packhama. Badacz wymyślił, by... odrodzić na brytyjskich ziemiach gatunek niedźwiedzia. Ostatnie niedźwiedzie widziano w Anglii tysiąc lat temu, trzeba by więc przygotować do życia na wolności jakieś osobniki z ogrodów zoologicznych czy innych hodowli. Tymczasem najlepszym miejscem do życia dla nowo osiedlonych niedźwiedzi byłyby, zdaniem ekologicznego działacza, właśnie królewskie włości! Nie dziwota - rodzina królewska posiada aż 1,4 proc. wszystkich ziem w Wielkiej Brytanii, są to więc rozległe tereny, na których niejeden niedźwiedź się zmieści.

NIE PRZEGAP: Książę William KRÓLEM już za parę miesięcy?! "Kate jest gotowa"

NIE PRZEGAP: Tak dziś wyglądają gwiazdy "Doktor Quinn"! Zobacz, jak się zmienili

Sonda
Czy widziałeś kiedyś na własne oczy niedźwiedzia, ale nie w zoo ani w internecie?

Mało tego! Chris Packham chce dać im do towarzystwa także nieco wilków. Uzyskał już dla swojego pomysłu masowe poparcie i zdążył zebrać pod odpowiednią petycją sto tysięcy podpisów. Na wieść o tym w parlamencie brytyjskim rozgorzała poważna dyskusja na temat zagrożenia bezpieczeństwa Elżbiety II. Konserwatywni politycy z lordem Marlandem na czele sprzeciwiają się planom ekologa. "Wyobraźmy sobie spacer z psami corgis po Balmoral, który kończy się spotkaniem z niedźwiedziem lub wilkiem!" - grzmiał konserwatysta przed Izbą Lordów. Czy uda się przeforsować zaludnienie pałacowych ziem niedźwiedziami?!

NIE PRZEGAP: Chciał pogrozić Putinowi, zapomniał o mikrofonie... Rozmowy Putin-Biden. Wszystkie groźby i wpadki!

NIE PRZEGAP: Król Hiszpanii groził kochance śmiercią?! Mówił o księżnej Dianie

Niedźwiedzie napełniają brzuszki przed snem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE