Zmarł Jack Burnell-Williams (+18 l)

i

Autor: AP, Laura Williams/FACEBOOK Zmarł Jack Burnell-Williams (+18 l)

Znaleziony martwy 9 dni po pogrzebie królowej

Odprowadzał trumnę królowej Elżbiety II. Teraz znaleźli jego ciało! Tajemnicza śmierć 18-letniego żołnierza

2022-10-01 20:40

18-letni żołnierz Brytyjskiej Armii, regimentu profilowanego na ochronę monarchy, dziewięć dni po pogrzebie Elżbiety II., w którym sam brał udział, został odnaleziony martwy. Brytyjskie media podają, że chłopaka znaleziono w londyńskich koszarach. Ciało trafi do sekcji zwłok.

Zagadkowa śmierć brytyjskiego żołnierza? 18-letni Jack Burnell-Williams brał udział w historycznym wydarzeniu: jako członek Blues and Royals, pułku kawalerii armii brytyjskiej, osobiście szedł w kondukcie pogrzebowym brytyjskiej monarchini. W czerwcu br. skończył 18 lat, co czyniło go najmłodszym żołnierzem swojego oddziału. Wiadomo, że 18-latek podczas pogrzebu szedł bezpośrednio na Karolem II. i pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Co więcej, kilka dni wcześniej asystował w odprowadzaniu trumny z ciałem królowej z Pałacu Buckingham do Westminster Hall, gdzie przed pogrzebem była wystawiona na widok publiczny - ludzie z całej Anglii stali tam w kolejkach po kilkanaście godzin.

Polecamy: "Królowa i duch Wielkiej Brytanii". Światowe nagłówki to małe dzieła sztuki! Zobacz najlepsze

18-letni żołnierz brytyjski nie żyje

Informacje o śmierci 18-latka najpierw obiegły brytyjskie media, później zalały Twittera. Doniesienia o śmierci potwierdziła już brytyjska armia, precyzując że Jack Burnell-Williams pochodził z południowej Walii i zmarł w środę po południu, ciało odnaleziono w londyńskich koszarach w Hyde Parku.

Policja przekazała sprawę do koronera, żeby zbadać zwłoki chłopaka, ale jednocześnie oświadczyła, że nie uważa, by zgon nastąpił w podejrzanych okolicznościach.

Sonda
Czy darzysz szacunkiem królową brytyjską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają