Władimir Putin, bomba

i

Autor: Shutterstock, AP Ekspert o wojnie nuklearnej USA-Rosja. To przeraża!

"On kładzie się do łóżka z tą myślą"! Ekspert o Putinie, nie owijał w bawełnę

2022-07-04 21:00

Były Sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych analizuje psychikę Władimira Putina i ujawnia wszystko, co wie na ten temat! James Mattis (72 l.) nie owijał w bawełnę, mówiąc o tym, co może myśleć rosyjski dyktator tuż przed snem i jakie koszmary dręczą go w nocy. Słowa byłego sekretarza obrony USA zostały wypowiedziane jako komentarz do ucieczki rosyjskich żołnierzy z ukraińskiej Wyspy Węży.

Co planuje Władimir Putin? Tajemnice psychiki rosyjskiego dyktatora. Wojna na Ukrainie

Mało co frapuje teraz miliony ludzi na świecie jak pytanie o to, co dzieje się w głowie Władimira Putina. Na ile stracił kontakt z rzeczywistością, jak bardzo jest zdesperowany, co planuje i do czego jest zdolny? Tajemnice psychiki rosyjskiego dyktatora to także jedna z kwestii analizowanych przez wywiady, przede wszystkim Stanów Zjednoczonych. Teraz stan umysłu Władimira Putina przeanalizował były Sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych. James Mattis (72 l.) ujawnił efekty swoich przemyśleń podczas przemówienia w Seulu, w piątek 1 lipca. Słowa byłego sekretarza obrony USA zostały wypowiedziane jako komentarz do ucieczki rosyjskich żołnierzy z ukraińskiej Wyspy Węży. James Mattis (72 l.) nie owijał w bawełnę, mówiąc o tym, co może myśleć rosyjski dyktator tuż przed snem i jakie koszmary dręczą go w nocy. Co powiedział?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin obwieścił zwycięstwo! Mocna odpowiedź Zełenskiego, mówi o "obróceniu w proch"

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Putin 35 razy groził wojną atomową". Premier ujawnia i ostrzega

Sonda
Czy myślisz, że Rosja się podda w wojnie z Ukrainą?

Ekspert o Władimirze Putinie. "On każdego dnia kładzie się do łóżka wściekły"

"Tragedią naszych czasów jest to, że Putin to postać żywcem wzięta z Dostojewskiego. On każdego dnia kładzie się do łóżka wściekły, codziennie kładzie się spać pełen strachu, on każdego dnia kładzie się do snu przekonany, że Rosja otoczona jest koszmarami sennymi i tym się kieruje" - ocenia James Mattis. Efekty działań Putina określa jako "niemoralne i żałosne". "Mamy takie powiedzenie w Ameryce, zgodnie z którym narody mające sojuszników radzą sobie świetnie, a narody bez sojuszników zostają zmiażdżone i Rosja jest teraz miażdżona na naszych oczach" - ocenia były Sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przesmyk Suwalski i blokada Kaliningradu. "Decyzja musi zostać podjęta do 10 lipca"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kliczko o wojnie na Ukrainie. "Od tego zależy przyszłość Unii Europejskiej"

Express Biedrzyckiej - płk Andrzej Kruczyński: Wojna wymknęła się Rosji spod kontroli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE