Oto dowód świętości Papieża!

2014-04-02 4:00

Historia tej kobiety dowodzi, że Jan Paweł II (†85 l.) jest święty! Floribeth Mora Diaz (51 l.) z Kostaryki umierała, gdy nagle, patrząc na fotografię papieża, usłyszała głos mówiący: "Nie lękaj się! Wstań!". Została uzdrowiona w jednej chwili. Floribeth już 2 maja przyjedzie do Polski..

- Flori, co tu robisz, jak wstałaś? - pytał zdumiony mąż Kostarykanki. Jego żona, która jeszcze przed chwilą leżała w łóżku i konała po udarze mózgu, teraz stała w progu kuchni, promieniejąc szczęściem. - Czuję się świetnie - powiedziała silnym głosem Floribeth. - Czuję się świetnie - powtórzyła, padając w ramiona krewnych.

Dowód świętości Jana Pawła II

Historia tej kobiety to koronny dowód na świętość Jana Pawła II. Floribeth Mora Diaz w kwietniu 2011 roku po pęknięciu tętniaka doznała udaru mózgu, została sparaliżowana. Powstałe uszkodzenia były tak znaczne, że lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Ale nie traciła nadziei i modliła się do papieża Polaka. W nocy, która była przełomem, Floribeth oglądała transmisję z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II w Watykanie. Wreszcie zapadła w płytki sen... - Kiedy się obudziłam po kilku godzinach, byłam sama w pokoju. Panował półmrok - wspomina Kostarykanka. Jej wzrok spoczął na piśmie leżącym przy łóżku. Na jego okładce był właśnie papież. - Usłyszałam głos, który mówił: "Wstań, nie lękaj się!" - wspomina Floribeth. Powiedziała: "Tak" i wstała!

Zobacz też: Floribeth Mora Diaz, kobieta uzdrowiona przez papieża przyjedzie do Polski!

Lekarze nie byli w stanie wyjaśnić fenomenu tego uzdrowienia. Tu mogła zadziałać tylko siła wyższa. Dokumentacja przypadku Floribeth zadecydowała o kanonizacji papieża. Dziś kobieta jest w pełni sił. 2 maja przyleci do Polski. Na razie napisała do Polaków list. Jego fragment głosi: "Wy zostaliście pobłogosławieni przez Boga tym, że mogliście mieć w swojej ojczyźnie Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za to, że dał nam takiego człowieka, którego wiele osób z całego świata kocha za jego prostotę, pokorę, a przede wszystkim za to, że uczył nas kochać Boga".

Polub se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE