Lady Louise ulubiona wnuczka królowej

i

Autor: en.wikipedia.org/wiki/Lady_Louise_Windsor/Akpa Lady Louise ulubiona wnuczka królowej

Śmierć królowej Elżbiety II

Oto ulubiona wnuczka Elżbiety II! Lady Ludwika Windsor była oczkiem w głowie królowej

2022-09-18 11:04

Nie jest tak znana, jak książę William czy książę Harry, ale to właśnie ona była prawdziwym oczkiem w głowie królowej Elżbiety II! Śmierć królowej brytyjskiej wstrząsnęła Lady Ludwiką Windsor (18 l.). Nastolatka z trudem wstrzymywała łzy rozpaczy nad trumną ukochanej babci. Kim jest Lady Ludwika, ukochana wnuczka Elżbiety II?

Ludwika to ukochana wnuczka Elżbiety II. Jest córką hrabiego Edwarda

Skromna i pracowita, unikająca błysku fleszy i skandali. Mało kto wie, kim jest Lady Ludwika Windsor. Ta 18-letnia niepozorna dziewczyna była zdaniem wielu ulubioną wnuczką Elżbiety II! Nie jest tak znana, jak książę William czy książę Harry, synowie obecnego królwa Karola III i księżnej Diany, ale to właśnie ona była prawdziwym oczkiem w głowie królowej brytyjskiej. Kim jest Lady Ludwika, ulubienica królowej Elżbiety i księcia Filipa? Lady Ludwika, czyli Louise Alice Elizabeth Mary Windsor, to córka Edwarda, hrabiego Wesseksu, syna Elżbiety II i jego żony Zofii, hrabiny Wessexu. Jest ich pierwszym dzieckiem.

ZOBACZ RELACJĘ Z POGRZEBU ELŻBIETY II NA ŻYWO

Ludwika kocha konie. Ta pasja łączyła ją z ukochaną babcią Elżbietą II

Jak wielu innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, pasjonuje się jazdą konną. Z pewnością miało to wpływ na wzbudzenie ogromnej sympatii babci, która była przecież wielką pasjonatką koni! O jeździeckich zamiłowaniach Ludwiki wiedział też książę Filip. To właśnie Ludwice zmarły w zeszłym roku mąż królowej zapisał swoje ukochane dwa kucyki o imionach Balmoral Nevis i Notlaw Storm oraz ciemnozieloną, luksusową karocę. Lady Ludwika jest piętnasta w kolejce do tronu, zaraz po księżniczce Annie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok przy trumnie królowej! Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany. Chwycił za trumnę! WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Siostra królowej Elżbiety II romansowała z młodym ogrodnikiem! Księżniczka Małgorzata, czarna owca w rodzinie Windsorów

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?

Wnuczka Elżbiety II pracowała w sklepie za płacę minimalną. Ludwika Windsor jest skromna i pracowita

Właśnie zaczęła studiować anglistykę na St Andrews University. Ostatnio o ulubionej wnuczce królowej było głośno, kiedy wyszło na jaw, że postanowiła iść do pracy w centrum ogrodniczym za płacę minimalną i zarabiała tam 6,83 funta za godzinę, stojąc za kasą i przesadzając rośliny. Była to praca wakacyjna Lady Louise. Niestety, początek studiów nie okazał się dla niej pełen radości. Szczęście przerwała wiadomość o śmierci ukochanej babci. Nastolatka z trudem wstrzymywała łzy rozpaczy nad trumną ukochanej babci, gdzie zjawiła się w gronie innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Z pewnością będzie też blisko trumny podczas poniedziałkowego pogrzebu Elżbiety II.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle i księżna Kate rozpracowane! Ekspert od mowy ciała ujawnił ich sekrety

PRZECZYTAJ TAKŻE: Król Karol III ma milion zachcianek! "Wozi wszędzie własną deskę sedesową"

QUIZ. Polacy też mieli swoich królów. Ile o nich wiesz? Korona na głowie za 8/10

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od królowej. Wskaż prawdziwą informację o Jadwidze Andegaweńskiej
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki